Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most fogzási tünet vagy...

Ez most fogzási tünet vagy beteg lesz?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos,még nincs foga. Ma nagyon nyűgös,étvágytalan,kétszer kap pépeset,de ma nem ette meg. Hőemelkedése is van. Volt ilyen Húsvétkor is,akkor felhívtam a dokit,azt mondta ha nem lesz más tünet,akkor a fogzás van a dologban. Létezik,hogy hullámszerűen jön elő a fogzás tünete vagy betegség lesz belőle?
2013. ápr. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordulhat, de inkább a betegségre gyanakodnék első körben. Nálunk az első fogak csak 9-10 hónaposan jöttek ki a gyerekeknél. Persze lehet jóval előbb is, de most nagyon sok a beteg mindenfelé, nálunk is mindhárom gyermek.
2013. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látsz elváltozást at ínyén? Jobban nyálzik? Többször kakil hígabbat? Rágja az öklét? Ezek még a fogzással járnak. Általában az alsó metszők jönnek ki először, ott kéne látnod valamit. A hőemelkedés nálunk általában a fog áttörésekor jelentkezik pár napig, vagy most is volt, még nem tört át, de már majdnem.
2013. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne látnom.. Már régebb óta meg van neki duzzadva alul az ínye,de tényleg nem tudom mit kéne látnom. A kakilással gondban vagyunk,nemrég eszik pépeset,almát már 3 hete kap,de már kap mellé répát és megfogja a székletét,keményet kakil és néha azt is csak segítséggel. :-(
2013. ápr. 10. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is hisztis ma. délelőtt egy fél óráig volt olyan, most délután meg már2órája cirkuszol. a foga is jön de még messze van, de ő sem úgy eszik ma ahogy szokott. szerintem front+fog nálunk...
2013. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!