Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség. Szept-ben jön a...

Segítség. Szept-ben jön a baba, és fogalmam nincs milyen babakocsit vegyek, rengeteget láttam már, de nem tudom melyik praktikus nekem, ami mindenképp többfunkciós, és persze a babámnak is?

Figyelt kérdés
Adjatok légyszi tanácsot a márkákban, vagy esetleg blogokat, címeket ahol tudok nézni!
2008. jún. 13. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez attól is függ, mennyi pénzt szánsz rá. Nekem Graco quatro tour van és én nagyon meg vagyok vele elégedve. 4 fokozatban dönthető, mózeskorárral vettem 80000 ft-ért (babahordót külön vettem sokkal olcsóbban, nem a hozzá valót). Könnyű vele közlekedni, tolni is jó, bár a súlya elég sok (ne akard emeletre cipelni:-) ). Vannak olcsóbb fajtái is, én javasolnám, hogy nézz utána utána.
2008. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Át kell gondolnod pár szempontot.

- városban kisebb ekrekű babakocsi is jó, ám legyen könnyű a járgány, ha lépcsőznöd, tömegközlekedned kell.

- vidéken jobb a nagykerekű kocsi, nem akad bele a hepehupákba

- fogod-e autóba ki-/bepakolni, mert akkor ellenőrizni kell, befér-e, itt is szempont a könnyűség

- mindenképp vízszintesre dönthető legyen a támlája, újszülöttet csak így szabad tologatni

- mivel őszi/téli baba lesz, jó ha adnak hozzá lábzsákot

- hasznos, ha átfordítható a tolókar, én emiatt sokat szenvedtem :(

Na ezeket gondold át, és talán könnyebben tudsz választani :)

2008. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz csajok, szerintem nagyon nehéz választani, kb 100 e körül fogok venni és ennyi pénzért már nagyon meg szeretném fontolni!
2008. jún. 13. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem tako city voyager van, terepjáró :) nekem terepre kell szó szerint. Hatalmas kerekei, nemtudomhány lengéscsillapítói erre kiválóan alkalmasak. De a plázákba már nem tudnék vele bemenni, vagy betudnék, de furán nézne ki :)összecsukni könnyű, de hatalmas, nagy autónk igaz van hozzá, de nem mindenkinek.. Átfordítható a tolókar, az időjárás miatt fontos(ne süssön a nap a szemébe, széllel szemben ne toljuk...) Én is mózessel vettem, 86ezer volt. De újszülöttkortól használható, amíg ki nem növi. Több fokozatban dönthető a háttámlája, téliesíthető, van hozzá szúnyogháló, esővédő, lábzsák...minden. Szóval tökkirály TEREPRE!
2008. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki felsorolta, hogy milyen szempontok szerint válogass. Én még azzal egészíteném ki, hogy mindenképpen nézd meg a varrásokat, öltéseket, az nagyon sokmindenről árulkodik (mennyire szépen vannak tisztázva, lóg e ki cérnadarab, ilyesmi). Érdemes olyat venne, ha ennyi pénzed van rá, amit nem csak újszülöttként tud használni, hanem később is. Tehát vagy van hozzá mózes, hordozó meg sport feltét, vagy több fokozatban dönthető. A súlya elég fontos, főleg, ha buszozol is majd vele. Tömegközlekedésnél és autózásnál is fontos, hogy kellően keskeny legyen, vagy keskenyre csukható, hogy elférjen. De amúgy a legfontosabb a garancia. Mert ha nem felel meg az igényeidnek, akkor is visszacserélheted, de erre kérdezz is rá (mármint ha nem hibás, csak mégsem felel meg, akkor is visszacserélik-e).
2008. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Graco QUATTRO TOUR babakocsim van. Imádom!! Hordozó adapterrel, mózes, átfordítható kupola van hozzá, meg téli lábzsák, ami -tapasztalat- nagyon jó. Praktikus, könnyen kezelhető. Nincs problémám a súlyával, a régi babakocsim -nagylányomé- sokkal nehezebb volt.

Most 100e újan a brendonban.

2008. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is Gracot vettünk,mint az elöttem válaszoló.Ugyanaz lehet,mert mózes is és adapteres hordozó is van hozzá.A Brandonban 100000-ért láttuk,de a baby+outletben a Soroksári úton 70000 ugyanaz.Nekünk ez tetszett a legjobban ár-érték arányban.
2008. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 115 e.-t vettem Cam babakocsit Kenguruba.Nagyon megvagyok elégedve vele.Nagy mózeskosara van, amit 4 pontban tudod állítani és szinte ülni is tud benne a baba.A hordozója kocsi ülésnek is szolgál és ebben etetem is.A sport kocsirészét is úgy állítod, ahogy akarod.Ráadásul szinte minden részét feltudod használni a baba növekedése során.Csak leszeded az egyik részét és rápattintod a másikra.Lábvédő, napfényvédő,esővédő is van hozzá.Én külön-külön akartam megvenni, de többe került volna ha külön vettem volna az összeset.

2008. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a jó tanácsokat :)
2008. jún. 14. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!