Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Amina...

Mi a véleményetek az Amina névről?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik!
2013. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Üdv! Őszintén tetszik ez a név. Szép keresztneve lehet egy új életnek, de minden névnek van egy sajátos jelentése. Én először utána néznék mit rejt maga a név, és csak utána választanám ki a gyermekemnek, mert sok név olyan nem várt tulajdonságokat tartalmaz, és ezzel fel is ruházza a gyermeket, amit talán nem szeretnél. Igaz olyan nevet nem fogsz választani, amitől rossz érzésed lesz, rossz a róla alkotott képed(akár emberileg is, vagy ember utáni képed), vagy nem tetszik. Szép napot!


ut.: Nekem a Peónia név is tetszik, de eddig ilyen nevű leánykát még nem láttam, és nem is találkoztam ilyennel sehol. Valaki?

2013. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, nem eleg "magyaros". Hogyan becezed? Ami?
2013. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem tetszik. Eléggé "divatnév" szerintem. Persze ez csak az én véleményem, de nem szeretem, amikor egy nem szokványos névből hirtelen nagyon sok lesz. Én az ilyeneket szándékosan kerültem névválasztásnál.
2013. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem úgy hangzik mint vmi fogamzásgátló tabletta neve


ezen a Peónián nagyon jót nevettem xD én max Lolban adnám summoner névnek

2013. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!