Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sima fehér tescos pelenkáról...

A sima fehér tescos pelenkáról mik a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdemes venni?Nappalra kéne csak,mert gyakran cserélem a kisfiamnál, mert gyakran kakil. Ára jó,csak a minőségére lennék kíváncsi.

2013. ápr. 11. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a gazdaságos pelus? Mert az nagyon rossz, a külseje műanyag. Borzasztó. DE a színes csomagos, az nagyon jó. Annak mintás a pelusa.
2013. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én csak 1szer vettem,de nagyon nem vált be,de ha gondolod próbáld ki-hátha nektek mégis jó
2013. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

most a színes csomagos lesz akciós

azt mondod kedves 1-es, hogy azt érdemes venni?

Műanyagot nem szívesen vennék!

2013. ápr. 11. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:
A sima nagyon pocsék, viszont a Tesco színes féle pelus nekünk nagyon jó volt. Sokat használtunk. Ára is jó.
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekunk is a szines jott be,szerintem olyan mint a libero egyik fajtaja.
2013. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi még csak a szinest próbáltuk 1es méretben, sajnos folyamatosan kivezeti a pisit éjszaka hiába rakom többször tisztába. A dm-es és rossmanos pelussal ilyen bajunk nem volt. Már csak pár db van, utána jöhet a 2es pampers.
2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én nagyon szerettem. Nem volt vele baleset, kényelmes volt a babámnak is.
2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lányomnak vettünk egyszer es ki is ütötte. vissza is vittük. a zöld csomagos viszont tényleg jó.
2013. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fehér gazdaságos pelust 1x kaptunk ajándékba egy csomaggal.Borzalmas volt!Kívül olyan mint a zacskó,igaz a pisi nem folyik ki,de nagyon befülled alatta...alig vártam hogy elfogyjon.Viszont mindig hallottam merre mászik a gyerek,mert zörgött rajta a pelus :D
2013. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is azt hallottam,h nem jó,ezért nem is vettem.Nekem nagyon jól bevált az auchanos,ami árban is nagyon jó,persze,csak ha érdekel egyéb megoldás is...:)Nekem jobban bevált,mint a pampers és a libero.
2013. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!