Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Fermentált tápszert...

Milupa Fermentált tápszert eszik valaki?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan csomósodik.Mindig átszűröm. Nektek is?
2013. ápr. 12. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,nagyon utálom.Hiába adagolókanalanként teszem akkor is csomós marad.Ha nagyon-nagyon összerázom akkor is marad benne 1-2 csomó.Feladtam..:D
2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kislányom is azt kapja.De én rájöttem! :) Kicsit jobban fel kell melegíteni a vizet és úgy belerakni a tápszert, aztán megvárni míg hűl és úgy adni a picinek.Nekünk így bevált!Majd próbáljátok ki, kíváncsi vagyok sikerült e így.Majd jelezzétek! :)
2013. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 10 hónapos fiam idáig Milupa Fermentált tápszert evett és egyszer sem csomósodott be. Elég meleg vízben kell elkészíteni és kész.
2013. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én jó meleg vízben szoktam elkészíteni, de mindig csomós. Így szűrögetem továbbra is.:-)
2013. ápr. 13. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogy meleg a víz! :)

Korábban én is szenvedtem vele, de mostmár csak langyos vízbe teszem és szinte híg lesz. 9 hónapos a kislányunk, 2 hónapos kora óta ezt kapja.

Próbáld ki langyos vízbe. :)

2013. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírom a tuti receptet:

1. Menj be (rendeld meg neten) egy biotechusa üzletbe. Vegyél egy 600 ml-es shakert. Több színben létezik :)

[link]


2. Mérd ki a kívánt mennyiségű szoba hőmérsékletűre hűtött (vagy tetszés szerint babás ásványvizet) és töltsd bele a shaker-be. Az adagókanállal rakd bele a megfelelő mennyiségű tápszert (az összeset!)


3. Rakd rá a szűrőt és a tetőt.

4. Rázd össze kb 10 mp-ig, majd egy kis időre nyisd ki a pici "csőr" részt.

5. Csukd vissza és rázd még 10 mp-ig.

6. Kész a csomómentes tápszer.

7. Melegítsd tetszés szerint 37 fokra.


Egészségére a babáknak.

Feszültségmentes napokat kívánok :)

2014. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!