Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg bevonták a Huggies...

Tényleg bevonták a Huggies pelust?

Figyelt kérdés
Mikor picike volt a lányom Huggiest használt, de aztán nem is tudom miért áttértünk a Pampersre. Viszont nem vagyok vele megelégedve egy-két hete és gondolkoztam, hogy visszatérek a Huggieshoz. De így ... ajjjjj

2013. ápr. 12. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lilla dori válasza:
igen
2013. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, bár nem vagyok túl vidám e miatt...Esetleg tudnátok ajánlani valami más pelenka márkát ami olyan minőségű mint a Huggies volt?
2013. ápr. 12. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pár napja még láttam a Tescóban meg az Interspárban is! Mikor vonták be?
2013. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az akkor már csak a megmaradt darabok voltak.Most áprilissal szüntették meg.
2013. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már nagyon sok helyen nem lehet kapni.Amit láthattatok,az csak még készleten lévő maradék volt.A gyártó kivonulása miatt nem lehet ezután kapni,még a környékbeli országokban sem.
2013. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonták be, csak megszűnt Európában a Huggies gyártása és forgalmazása. Ami raktáron van még, azt eladják és ennyi. Én a popsitörlőt sajnálom nagyon. :(
2013. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A popsitörlőt ne sajnáld. Tegnap kaptam egy linket, ahol meg lehet nézni egy csomó termék összetevőjét, és hogy mennyire káros a bőrnek. Egy amerikai független labor teszteli a termékeket, és a baba cuccok között a huggies popsitörlő a tartalmazza a legtöbb káros anyagot.
2013. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen Europabol kivonultak ,mert nem profitaltak. En is Huggiest hasznaltam mindket gyereknel,imadtuk.

Kenytelen voltam atterni a moshato pelusra. Viszont itt Angliaba a popsitorlo es a Pull ups megmaradt csak a sima pelus nem.



Utolso :ha annyira rossz a huggies torlokendo meg tudod mondani hogy lehet az hogy az az egyetlen ami nem csip intim teruleten es szem alatt?? En csak sajat tapasztalatban hiszek,nem holmi cikknek......

2013. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem cikk volt. Na mindegy. Nem akarok vitát indítani, csak egyik ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt,(mert mindkettőnk gyerkőce ekcémás)hogy itt meg tudom nézni a termékek összetevőit, meg rendelni is lehet róla. Vannak rajta kifejezetten ekcémásoknak való termékek is. Igaz amerikai oldal, szóval nem sok termék van rajta, amit ismerek. Én nem vagyok ilyen nagyon egészségmániás, szóval biztos nem fogok rendelni semmit, csak már kíváncsiságból megnéztem azokat, amiket használok, meg amiket itt is lehet kapni, és megakadt a szemem a huggies-on, mert piros jelzése van. Ennyi. Amúgy meg a babák bőre sem egyforma, szóval van, akinek ez jó, van akinek meg az.
2013. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!