Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A dm-es babylove pelenka...

A dm-es babylove pelenka milyen? Huggies, Pampershez képest mire számítsak? Előnyök, hátrányok? Jóval olcsóbb mint társai?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Lányomnál beváltak a Babylove-s termékek, főleg a pelus. Amúgy mi felváltva Huggiest és Babylovet vettünk mindig, mindkettőt szeretjük. De sajnálom, hogy kivonták a Huggiest... :(

Viszont a Babylove nagyon jó lányomnak. Más, mint a Huggies valamennyire, de mindig bírta a strapát, és hosszú pisis éjjeleket is kibírt. :)


Van, akinél bejön, van akinél nem. Előre nem lehet megmondani, hogy babádon is jól áll majd, kibírja-e nálatok, de szerintem megér egy próbát, mivel jó áron van és alapvetően minőségi saját márkás cucc.

2013. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a hátsó gumirozása olyan, mint a liberóé (4-esből használtam mindkettőt)

az öko nem bír el annyit, mint a sima, azzal már volt balesetünk, de az én kisfiam rengeteget iszik.

én csak ajánlani tudom, és kuponokkal 40-45Ft/db-ra ki lehet hozni.


mekkora babára kell?

2013. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt használtuk a kislányomra, és nekünk bejött. Nem volt vele semmi gond, és az ára is jó.

A Pamperst szerettem, csak drágálltam, a Huggiest is szerettem, de már nem kapni, a Libero a babámnak nem volt jó (kiütéses lett tőle). Úgyhogy én maradtam a Babylove-nál, szerintem jó pelus.

2013. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
A legjobb! A közelébe sem ér a többi pelus!
2013. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huggies volt nálunk a favorit, hozzá képest egy picit gyengébb, de elég jó a Babylove. Viszont még drágább, mint a Huggies. :-(

Amióta kivonták, sírom vissza a Huggiest, most épp az Aldis Mylove pelust próbálgatjuk, tulajdonképpen nem rossz, de persze régi kedvencünk nyomába se ér.

2013. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, sokkal vaskosabb, merevebb, mint a Pampers. Az ára miatt vettem egy megapackot, alig várom, hogy elfogyjon, a Pampers sokkal-sokkal kellemesebb tapintású, vékonyabb, puhább.
2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, mindkét kisfiamnál. A Libero volt a kedvencem, de az nagyon drága. A pampers egyáltalán nem volt jó, én alig vártam, hogy elfogyjon.
2013. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
4 hós a fiam, 1-esből, 2-esből és most a 3-asból is sokat használjuk ezt a márkát, a pampershez képest szerintem jobb, huggiest soha nem használtam.
2013. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fanny1885 válasza:
Nekünk nagyon bevált,hátrányt nem tudok írni. Egyébként kuponokkal el lehet hozni 34 ft-ért darabját. Ha veszed a kupont,még akkor is 40 alatt van. Vegyél nagy csomagot 25%os. Joker kuponnal +15%os végösszegi.
2013. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Józan Paraszt ***** válasza:
mi dada pelenkát vegyünk Debrecenbe 3-as méret 26 forint darabja és kiváló.
2013. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!