Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elesett és nagyon...

Kisfiam elesett és nagyon beverte a homlokát az ajtóba, egy nagy horpadás lett lejegeltem horpadás eltűnt. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ! Vidd el orvoshoz,mert nincs kizárva az agyrázkódás meg a belső vérzés sem.
2013. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Horpadás vagy duzzanat?
2013. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miután jegeltem már nem láttam horpadást de elsőre horpadás volt pont az ajtó peremébe esett. Hamar megnyugodott el is alukált. Csak félek nehogy legyen valami.
2013. ápr. 13. 00:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Duzzanat lesz az, a horpadás nem múlik el egy kis jégtől.

Kérdező, kifelé vagy befelé domborodott az a "horpadás"?

Én mindenképp megvizsgáltatnám orvossal, ilyen esetekből akár vérrög is kialakulhat, de nem ragozom, mert nem akarlak megijeszteni.

2013. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az ajtó széle nyomta meg bőrt és az tűnt horpadásnak? Ha egyből fölsírt, nem hány, nem viselkedik másképpen, nem aluszékonyabb mint szokott, nem lesz baj.
2013. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orvos!
2013. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Most látom csak, éjjeli a kérdés...
2013. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat minden rendben van reggelre a pukli is lement.Minden rendben van. Ma lettünk 1 évesek :)
2013. ápr. 13. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szülinaposhoz!
2013. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!