Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon gáz törött kocsival...

Nagyon gáz törött kocsival járni? Mindenki azt hiszi, hogy nem tudok vezetni?

Figyelt kérdés

A szembejövő előtt átrohant egy kutya, és áthúzta a kocsit félig az én sávomba, én meg azért, hogy elkerüljem azt, hogy egymásnak menjönk, neki húztam a szallagkorlátnak... :S

Persze Ő elhajtott.

És most úgy néz ki a kocsi, hogy végig van húzva az ajtó, meg végig behorpadt...

Elég ronda.

De nincs pénze megcsináltatni. Most gáz így járkálni? Mindenki aki lát, azt hiszi, hogy egy balf*sz vagyok, aki véletlen kapott jogsit, és nincs helye az utakon?



2013. márc. 7. 12:09
1 2
 1/15 szántóvető ***** válasza:
igen azt hiszi.de ha nincs pénzed akkor nincs mit tenni.
2013. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ezen ne aggódj. aki ismer az tudja,hogy nem vagy béna.

ne foglalkozz azzal hogy mások mit gondolnak.

én magamból kiindúlva-nem arra gondolok,hogy: nem tud vezetni az illető,hanem hogy valamilyen baleset történt..

2013. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem is a te dolgod lenne megcsináltatni, hanem annak a szemétládának aki miatt ez történt veled. Máskor ha ilyen van, inkább verd telibe az autóját. Szépen kihozzák bűnösnek, neked pedig megtérül a károd. Alapból nem szabad a kormányt rángatni semmiféleképp. Nem tudod valahogy beazonosítani azt a barmot?


A kérdésedre válaszolva, ha törött autót látok, picivel nagyobb távolságot tartok tőle, de nem kezelem balf@szként. Nekem ugyan még balesetem nem volt, de törtem már meg a kocsit parkolási balesetek miatt. Volt kétszer is, hogy lógott a lökhárító, mert gyorsan jöttem le véletlen padkáról az alacsony autómmal. És ilyen erős ragasztóval volt megragasztva, míg mentem vele a szervizbe. Celluxhoz hasonló, csak szélesebb nála kicsivel és nagyon erős. De elég gázul nézett ki.


Igazából azokat kezelem balf@szként, ha látok tipikus olcsó párszázezres "sport"kocsit, hondát, suzukit, ilyesmi vackokat feltyúnyingolva, de elől-hátul törve van, bent meg üvölt a zene és hülye fiatal srác vezeti.


A te eseted viszont előfordul. Nem tehetsz róla. Ráadásul azért kell így járnod a kocsival, mert ilyen undorító rakás szar emberek vannak, akik elhajtanak. Remélem egyszer az ő balesetéről is elhajtanak, de az legyen súlyosabb és emiatt ott dögöljön meg a kocsiban. De biztonság kedvéért még azért a mentő is csússzon árokba, de csak sárba, hogy beragadjon. Annak baja ne essen.

2013. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt hinném, hogy úristen, mi történhetett, de jó, hogy megúszta.
2013. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dél-Spanyoloroszágban lakom, itt majdnem minden kocsi meg van húzva, amit használtan vettem azon is volt oldalt egy kisebb húzás és az elején is van egy nyomás. Az autókereskedőnél nem is láttam olyat, amin ne lett volna legalább egy kisebb zúzás...


Otthon tényleg lehet, hogy furcsa, itt meg ez az általános.

2013. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Spanyoloktól én is hallottam érdekes történeteket, ott nem szívbajosak ilyen téren :D


Véletlenül nem Georginának hívnak utolsó?

2013. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha a rendőr megállít és úgy találja, hogy az autód esztétikailag nem felel meg a forgalomban való részvételhez, elveheti a forgalmi engedélyt és műszaki vizsgára kötelezhet!
2013. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szántóvető ***** válasza:
7-es,ez nem igaz.az esztétika nem kizáró ok.
2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tegyél rá egy ilyet :)


meg van húzva ,na és akkor mi van ? őszintén kit érdekel ki mit gondol majd ha lesz pénz megcsináltatod ,de inkább meg kéne azt keresni aki miatt ez történt és azzal kifizettetni + egy cserbenhagyást ráhúzni

de am ha most azt mondom/mondjuk ,hogy gáz akkor 2 hónapig nem használod a kocsit ? nem kell törődni senkivel ,ha bántsa a szemét akkor elfordul majd lesz pénzed megcsináltatod ennyi

2013. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6: Nem úgy hívnak. :-)


Amúgy meg az a furcsa, hogy itt szerintem sokkal normálisabban vezetnek mint otthon. Sokkal nyugisabb - legalábbis az a rész ahol lakom - mégis szinte minden kocsin van valami húzás nyom.

Mondjuk nem Puerto Banúsban, ott a kis zúzott kocsimmal be sem mertem állni egy csilivili Hummer meg egy Porsche közé...

2013. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!