Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek extra hasfájós volt a...

Akiknek extra hasfájós volt a babájuk, tényleg igaz az hogy 3 hónapos kortól enyhül?

Figyelt kérdés

Kérlek öntsetek belém lelket!Mert teljes zombi vagyok!Se éjjelünk,se nappalunk!

2 és fél hónapos a babám aki bukós,hasfájós nagyon!Talán már a bukás kezd megszünni de a hasfájás még talán durvább mint 1 hónapja!

Már minden csodaszert kipróbáltunk:Coéief,Biogaia,Babycalm,infacol stb

Mindeggyik szer csak ideig-óráig használ!


2013. ápr. 13. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Általáben javul 3. hónap után. De van akinek tovább tart . Ez olyasmi mint a terhesség alatti rosszullét. Van akinek van van akinek nincs van akinek elmulik 3 hónap után van akinek tovább tart. Azt a szerkentyűt próbáltátok ami segit a szelek könyebb távozásában. most egy ilyet hallottam akinek csak az segitett. Csak reménykedni tudsz hogy neketek is javul hamarosan, de olyan nincs hogy tuti nektek is csak 3 hónapig fog tartani mitn a legtöbb babának.
2013. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Espumisan cseppek,elolvasod a használati utasitást és reggel adol neki majd este is.A has maszirozást már próbáltátok?keménymagos tea?
2013. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

öö édeskömény tea akart lenni az előttem lévőnél :-)


nekem ami használt :

pocak masszás minden reggel és este + a lábait nyomtam a hasához

alapos büfiztetés akár 20 percel is az evés után (érdekes h ha elaludtak akkor is ment a büfi talán még jobban is )

megnéztem mit eszek

2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekunk is nagyon hasfajos volt sirt ejjel nappal. 3.honapnal ritkult 3,5 honaposan kb teljesen elmult. Viszont elkezdtem tejmentes eteleket enni es kerulni amit nem szabad, lehet h ez is segitett. 4 honapos meg nem merek enni barmit. Nekunk se segitett semmi, utolag banom h tomtuk ilyen olyan cseppel. Szerintem vard ki el fog mulni (en se hittem benne).
2013. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szia


nálunk nagyon durva volt, és minden szertől még rosszabb lett. A milupa komfort táptól múlt el, napi 30 milit kapott 2x egyszer reggel egyszer este. Amúgy anyatejes volt 6hónapos koráig.

a doki javasolta és tényleg bejött, azóta átalussza az éjszakát. előtte egy őrület volt az éjjel.

2013. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt, semmi nem segített, pedig mindent kipróbáltam, amit csak hallottam. Talán a tornáztatás és a hasmasszázs kicsit javított rajta, de így is sírt reggeltől estig. Nálunk sajnos el is húzódott kb. 5 hónapos koráig. Akkor kezdett javulni. Lehet, hogy a hozzátáplálás segített, de nem tudom.
2013. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk csak a grippe water használt,semmi más.Szurkolok,hogy nálatok 3.hónap körül megszűnjön,nálunk 8hónapos koráig tartott és még mindig érzékeny a hasa:(

10,5hónapos

2013. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Sajnos mint írtam bukós is!Így a Milumil komfort tápszert nem ihatja ment visszabukik neki(nagyon folyós)Anyatejet is kap(lefejve,nem szopik)amúgy a Lactogen Harmony tápszert kapja mert állítólag ez jó bukásra,hasfájásra is!Sajna nem nagyon van változás!

Gripe Watert nem lehet nállunk a patikába kapni csak ami 3 éves kor felett adható!

Szélcsövet használjuk,naponta többször is,hogy kijöjjenek a pukik,sokáig büfiztetem én is!

Tornáztatni,maszírozni nemnagyon tudom,hogy kell!

Nemtudom,én már megőrülök,nagyon kivagyok lelkileg,sajnálom őt is!Ráadásul nappal sem tudok pihenni mert van egy 3 évesem is akivel az élet ugyanúgy zajlik!

Akkor nincs más csak az idő!

2013. ápr. 13. 17:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Elvileg enyhülnie kéne a 3. hónap után.

Az én kisfiam extrán extrém hasfájós volt, és bizony még most is előfordul,hogy fáj neki,főleg éjjel pedig már 8 hónapos. Igaz,hogy ő tejfehérje érzékeny,de nem kap semmi tejszármazékot' és így is van,hogy valami megzavarja a hasát. Én már beletörődtem, megszoktam a 8 hó alatt,szerencsére azért már jóval ritkábban fordul elő.

Ha valaki,akkor én átérzem a helyzeteteket. Nekünk is pokol volt az első 3-4 hónap,míg ki nem derült az allergiája.

Kitartás, egyszer elmúlik! :-)

2013. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt egy jó torna gyakorlat:

http://www.youtube.com/watch?v=Cce9EA44Tgw

7-es voltam

2013. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!