Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adható Viburcol hőemelkedés...

Adható Viburcol hőemelkedés esetén? Lenne még egy Extra hülye kérdésem!

Figyelt kérdés
Szóval a 8 hós babám homlokát, testét melegnek találtam. Lázat szerettem volna mérni, de közben a kakilási inger is rájött. Na, mondom így legalább könnyebben kijön. Tehát ha a kaki már ott van a hőmérő végénél akkor mutathat magasabb értéket a hő?:-P Bocsi, ez is mehet a kiborító kérdések közé!;-) Kaki előtt 38.1, után 37.5 volt, ezért gondoltam.
2013. márc. 30. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
A lényeg, h a Viburcol csillapítja-e a lázat?
2013. márc. 30. 22:26
 2/8 anonim ***** válasza:
A 37,5-ből már levontad a fél fokot? Ha nem, akkor én nem adnék még lázcsillapítót. Lehet, hogy a kakilásnál erőlködött és azért volt magasabb a hője?
2013. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem vontam le a fél fokot. Most azon agyalok, h vajon mióta magasabb a hője? A lázra felfigyeltem vna napközben? Jó kedvű volt.
2013. márc. 30. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A kaki utáni számít! abból is még levonni az 5 tizedet, így egyértelműen nem kell Viburcol.
2013. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta a nem levont 38.6:-(
2013. márc. 30. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónaposnak adhatsz Panadolt vagy Nurofent. Ha nem megy le a láza, 3 óránként felváltva add neki. 38,5 felett már ne kísérletezz homeos lázcsillapítóval.
2013. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hogy van a pici?
2013. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm kérdésed, már jól, szerintem az apukájától kapta el a betegséget, láza már nincs, kicsit náthás és nyűgös!


Szép napot!:)

2013. ápr. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!