Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-20 fokban mit adtok a...

15-20 fokban mit adtok a babátokra?

Figyelt kérdés

A lányom 5 hónapos és nem nagyon tudom mit adjak rá, hogy be se melegedjen, de ne is fázzon meg.

Mit tanácsoltok? :)

Köszi.



2013. ápr. 13. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, bocsánat, de erre én is kíváncsi vagyok. Első babás vagyok, 4 hónapos a kisfiam. Én ma hagytam el először az overált, adtam rá hosszú ujjú body-t, harisnyát, egy meleg nadrágot, pulcsit és kiskabátot + tavaszi kissapka. Vittem még egy vékonyabb plédet, de az nem került rá, és amikor napon voltunk, akkor a kiskabátot is kigomboltam.

Igazából fogalmam sincs, magammal elég "felelőtlen" vagyok, de nem akarom túlöltöztetni sem.

2013. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem mindegy h 15 vagy 20 fok van :-)


15-ben harisnya + naci akár vékonyan bélelt is

felülre póló pulcsi átmeneti kabát sapi sál


20-ban harisnya + naci

felülre hosszú újjú póló + kabátka vékony sapi

2013. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mindig 1 réteggel melegebben öltöztetem fel őket amíg nem járnak mert h a babakocsiban csak ülnek és nem mozognak


ha már sétál akkor ugyan annyiba mint én vagyok


2 vok:-)

és 3 gyerekes

2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. akkor jól öltöztettem :D ma hogy elmentünk sétálni 23 fok volt és hosszú bodyt, rövid rugit egy nacit pulcsit és kiskabátot adtam rá, meg persze a vékony sapit. :) én is elvittem egy vékony lepedőt, de én sem takartam be annyira sütött a nap. :) köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!