Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én aggódom túl a dolgot?

Csak én aggódom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
Babám most kezdett felállni a járókában. Kicsit még inog, de imádja. Én meg nem merem ott hagyni, mert félek, hogy hanyatt esik. Túl parás vagyok?
2009. szept. 23. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen:),

ne félj,hamar rájön majd,hogy hogyan kell lecsüccsenni,és ezt csak úgy tudja megtanulni,ha hagyod:)!

2009. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem.én sem mertem sehol ott hagyni,nekünk nem volt járókánk,de van,kó,meg padlószőnyeg,meg pvc,még sem hagytam ott.elég hamar megtanítottam lecsüccsenni,és hát persze azért igy is esett jópárat ahoz,hogy megtanuljon kapaszkodni és óvatos lenni.nekünk ez megy már,nagyon kis óvatos,kis figyelmes lett,persze még most is van,hogy eldől,és beüti a fejét,de sajnos nemtudjuk mindentől megóvni őket.
2009. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!