Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7és fél hós. Ilyen jó...

Kriszta0102 kérdése:

Kisfiam 7és fél hós. Ilyen jó időben hogyan öltöztessem? Itthon rövid ujjú body, és egy tipegő van rajta. Elég ha erre ráadok egy melegítő nacit, cipőt, felülre meg egy vastagabb pulcsit és egy mellényt? Meg persze sapit.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, az egy évesem is így öltöztettem, + kapott egy pokrócot felülre. Ha süt a nap elég. Nekem itthon: body,harisnya, nadrág, benti cipő (mamusz - aminek nem csúszik a talpa)előke (nyáltermelő éppen....) meg egy mellényt adok rá, zipzárost, így szabadabban tud mozogni. Kint: kantáros nadrág, egy kisebb kabátka (termo, de nem a legvastagabb) vékony sapka. Egyébként ha fázósabba baba akkor alulra + még öltöztess rá egy réteget (pulóver) az enyém kifejezettem nem szereti a meleget, megizzad kegyetlenül ha sok a gönc rajta, lényeg hogy ne izzadjon, mert akkor tud megfázni, figyeld meg melyik az a pont aminél már izzad (nyakánál hátul főleg a haja alatt)
2013. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Szintén fiú a gyerekem.

2013. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!