Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet atszoktatni tej...

Hogy lehet atszoktatni tej ivasra 1 éves fiam? Milyen tejet adtok nekik először?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Miről akarod átszoktatni?

Én kecsketejet adnék, ha van. Ha nincs, akkor automatás bocitejet.

2009. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen forrald fel a tejet ha házit adsz. Én kezdetben a boltit is forralnám. Nem kevertem semmivel anno, csak vaníliás cukorral,mert a tápszerének hasonló íze volt. S kóstolónak először elég 1dl. Utána figyeld a bőrét és magát.. ha allergiás hamar 1-2 napon belül jelentkezik. Ha nincs gond mehet az a mennyiség amit kíván egyszerre.
2009. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,szoptatasrol szeretnem leszoktatani.mert lehet jön a teso
2009. szept. 23. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
tápszert adj neki, ne tejet!
2009. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miert jobb ha tapszert kap?
2009. szept. 23. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Nyugodtan adhatsz neki 1 évesen tehéntejet. Ha boltban veszed, akkor nem tartós 2,8%-os a legjobb. Természetesen forralva. A ciciről leszokás úgysem egyik napról a másikra megy, úgyhogy apránként. Először egy decinyi/nap majd napról napra több.

2009. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia, nem akarok okoskodni, de most tényleg a tápszer lenne jobb. A tv-ben is szó volt róla, hogy akinek elmúlt egy éves a babája, inkább tápszert adjon neki tej helyett, mert abban van immunerősítő, meg még egy csomó cucc, és akkor jobban védve lesz a szervezete az új vírustól.
2009. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!