Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit csinál már a 9,5...

Kinek mit csinál már a 9,5 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Az én kislányom semmit nem akar. Felülni nem tud, de ültetni kellett a reflux miatt. Ahhoz hozzászokott, elülne egész nap. Kúszni nem akar, ha valamit el akar érni, becélozza és addig forog, míg oda nem érkezik. Hason csak pörög 360 fokban. Dévényre hordjuk. Csak lusta lenne? Egyszer csak elkezd kúszni gondolom, csak kíváncsi vagyok, átlagon felüli lustasággal rendelkezik-e :)

2013. ápr. 15. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A legkisebb babám most 10 hónapos múlt, ő az átlagnál gyorsabban fejlődik most, úgyhogy inkább nem írom le, hogy miket csinál.

Nem szükséges más babákkal összehasonlítani a tiédet, az a fontos, hogy jó kezekben vagytok, és van segítség, aki megmondja mit és hogyan csináljatok, hogy segítsétek a fejlődését.

Minden jót Nektek!

2013. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt leirja részletesen miket 'kell' csinálni a babáknak hónapokra lebontva.

A korához nézve,kúszni kellene tudnia,de mivel jártok Dévényre igy gondolom tudják,hogy nem csinálja és fejlesztik.Ők egyébként mit mondanak?Az izomzatával van probléma vagy csak tényleg lusta?:)

2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hát gyenge egy kicsit, de nem vészes.
2013. ápr. 15. 10:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Háta gyenge :)
2013. ápr. 15. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó:) Biztos vagyok benne,hogy behozza azt a kevés lemaradását,mert azért annyira nincs még lemaradva:)
2013. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most voltunk kontrollon, tényleg nincs nagyon lemaradva. Nagy a korához képest, átlagon felüli a táblázat szerint. Biztos emiatt nehezebb neki megcsinálni dolgokat.
2013. ápr. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!