Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 6 hónapos múlt 28...

BabaHanna kérdése:

A kislányom 6 hónapos múlt 28 án. Nem nagyon akar átfordulni hasra, hasról hátra, de oldalra forog. Néha tolat, de nem hason feküdni nem szeret. Stabilan ül, sokat ugrál és minden egyebet nagyon szépen csinál gügyög stb. Levagyunk maradva?

Figyelt kérdés
A doktornő azt mondta hogy esténként fogjuk lepedőbe és görgessük ide oda, hogy megtanulja, hogyan forogjon...... elég barbár az egész és pluszba nagyon sír... nem akarom szenvedtetni se én se a párom. Mit gondoltok erről? Ti mit csinálnátok ?? Hagyjam fektessem hasra aztán megtanulja? Első baba.

#forgás #6 hónap #mozgásfejlődás #kúszás-mászás
2013. márc. 10. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elírta, hogy hason feküdni nem szeret és kúszni se nagyon akar. Bocsi...:D
2013. márc. 10. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden baba másképp fejlődik, nálunk a hátról hasra fordulás ment kicsit nehezen,bár az oldalára sokat fordult,mikor az oldalán feküdt akkor finoman átgörgettem őt hasra,és kb 1 hét után megtanulta ő is.. eleinte persze nem ment neki,és már majdnem megvolt, aztán vissza gurult a hátára. próbáljátok meg Ti is hátha nektek is beválik. :)
2013. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 liony20 ***** válasza:
én is csináltam ezt a lepedős dolgot és úgy hogy közben játékosra fogtam a fiacskám élvezte... de nem volt elég neki ez nekünk el kellett mennünk a pető intézetbe tornára de ott viszont nagyon hamar összekapták ő is 2 hónapig volt és már midnent megcsinál már el küldtek minket 8 hós koráig kellett járjunk :) egyébként ő sem szerette a hason fekvést sőtt... ezért is volt nehéz nekem itthon megtanitani neki a dolgokat..
2013. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le van maradva. A lepedős dolog tényleg nem rossz ötlet. Én is játékosan csináltam és élvezte a fiam. A stabilan ül alatt nem tudom mit értesz, de, ha még nem mászik, nem hiszem, hogy képes magától ülni. Szóval, amíg magától nem ül le, ne ültesd!
2013. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/4 es úgy értem , hogy stabilan ül, hogy le van fektetve hátra és próbál felülni igazi kis hasizom bajnok , megfogja a kezemet és felhúzza magát, és úgy ül . nem döl el semmi.


Játékosan? Hogy csináljátok?:) Nálunk nagyon sír.. Megpróbálom hogy mikor nap közbe hasra fektetem akkor ott átfordítom, hátha úgy jobban tetszik neki :)

2013. márc. 10. 19:27
 6/7 liony20 ***** válasza:
hát én a hangommal játszottam és azt baba válogatja mi a játékos neki :) biztos neki is megvan amit szeret tőled :) de kezd akkor úgy mintha bölcsőben feküdne a lepedőben és fokozatosan fordítod úgy hasra.. :) hátha igy már tettszeni fog neki
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Ritkán megfordul és már négykézláb áll és mozog előre hátra.. remélem lassan megindul előre is !:)
2013. márc. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!