Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babának milyen...

Pár hónapos babának milyen naptejet javasoltok? Forever Sunscreent ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Mivel elég kis felületet kell bekenni, a Forever Sunscreen 30 faktoros tejen gondolkodom, legalábbis ezt ajánlották természetes összetevői miatt. Az ár most mellékes..

2013. ápr. 15. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minimum 50 faktoros kell a gyerekeknek!

Nívea, Hawaian tropican

2013. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fehérbőrű a babám, azt elfelejtettem írni.:)
2013. ápr. 15. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:
mindenképp erős naptej kell tényleg ajánlott az 50 faktoros. Szerintem is jó ötlet természetes összetevőkből álló terméket venni. A forever napteje jó de pl a férjem válla simán leég azzal is. Ajánlom még hogy kérdezz utána hogy az Ilcsi naptejét lehet-e ilyen kicsi babára. Kozemtikustól lehet megvenni ez is természetes anyagokból készül kizárólag. Drogériás kutyulékkal én sem kenném be a bőrét, sajnos azok tele vannak káros anyagokkal is.
2013. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az FLP-s sprayt használjuk azzal még nem volt gond.
2013. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam ekcémája miatt csak természetes anyagokat használunk ezért kakaóvajjal kenem be amikor kimegyünk,nekünk ez bevált.
2013. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak is a legjobb minőségűt. Én most vettem Bioderma Kids 50FP+ -os naptejet neki, igaz 8e ft volt :)
2013. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vettem a dm-ben sundance kids naptejet 50+ os. Rá van írva, hogy tartósítószer, illatanyag és adalékanyag mentes és kisbabáknak is használható. 1000 Ft körül volt az ára.

6 hós baba anyuja

2013. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek a kérdésbe, de ha már most 50 faktoros krémeket használtok a babáknak, akkor mit fogtok mondjuk nyáron a forróságban valahol a Balaton parton vagy mondjuk valahol a tengerparton használni? Nem lenne elég most csak egy 30-as, hogy később legyen ami mégjobban véd? Nem kötekedem, csak már gondolkodtam ezen én is és tényleg nem tudom...
2013. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! A Forever Sunscreen a gyermekeink megszületése óta használjuk, ez már lassan 7 éve, és remekül bevált. Őszinte szívvel mondhatom, hogy Magyarországon kapható készítmények közül a legjobb. Jól döntesz, ha ezt választod.
2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En a Bioderma Photoderm Mineral SPF 50+-t ajanlom, allitolag ez az egyeduli, amely csak fizikai szuroket tartalmaz, kemiait nem, par honapos babaknak lett kifejlesztve.Nekunk bevalt, igaz, hogy nem tul olcso, de azt hiszem, ezen nem szabad sporolni.
2013. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!