Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitacolan? Cebion multi?...

Vitacolan? Cebion multi? Forever aloe? Homeopátia? Immunerősítésre, megelőzésre 1,5-2 éves korúaknál? Voksokat és indokokat, tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hetente beteg, mandulagyulladásos. ezért kéne neki vmi. Már próbáltuk a forevert, de lehet nem elég, vagy más kell neki.
2011. szept. 23. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én cebion multit adok naponta a lányomnak, megelőzésre pedig heti egy oscillococcinum.

Tapasztalat még nincs, csak most fogja kezdeni az ovit, remélem jó lesz.

2011. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi immunerősítésre Béres cseppet, és Cebion c- vitamint használunk. Másfél éves, sokat járunk gyerektársaságba, de eddig nem kapott el semmit, akkor sem, ha valamelyik piciben lappangott valami.
2011. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi az offért,és is ez ügyben nyomozok...

kíváncsi vagyok a válaszokra :)

2011. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiam két éves.egy éves koráig szoptattam,addig nem volt beteg.utána minden hónapban volt felső légúti megbetegedése.mindegyik vírusos volt,egyszer fertőződött felül baktériummal,akkor kapott antibiotikumot,a többi alkalommal semmi gyógyszer nem kapott.két hete kezdte a bölcsit.mivel sokat volt beteg kivizsgáltattam,semmi baja.

először vitacolan szirupot adtam neki,nem vált be.aztán béres csepp+cebion,nem vált be.aztán vettem probiotikumot,bonolact pro+kidet,ezt adtam marslakócskák sziruppal.ez jó volt négy hónapig nem volt beteg.bár nyár volt.most vettem homoktövis szirupot,azt kezdtem adni neki,amikor elkezdte a bölcsit.a negyedik napon betaknyosodott,kicsit köhécselt.vettem echinacia szirupot.kapta a homoktövist és az echinaciát,és nagyon hamar megggyógyult.azt tudni kell,hogy ha ő elkap valami vírust,nagyon köhög,olyan szinten,hogy napi 4-5 alkalommal+éjszaka is hány.most egyszer sem fordult elő,sőt nagyon hamar elmúlt a betegség,és sokkal enyhébb volt,mint máskor.így tudott menni bölcsibe is,mert csak egy picit folyt az orra.Sajnos viszik a gyerekeket betegen is,így elkapják egymástól.minden gyerek beteg volt a csoportban.szóval nekünk ez most bevált,homoktövis+echinacia.a férjem is beteg lett,neki is ezeket adtam és tök hamar meggyógyult ő is.

2011. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Off

Engem is érdekelnek a válaszok.

2011. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!