Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák! Nunis kérdésem...

Lányos anyukák! Nunis kérdésem lehetne?

Figyelt kérdés
Hogy kell kinéznie egy 7 hós kislány puncijának? Lehet hogy hülye kérdés, de tényleg össze vagyok már zavarodva. Látszódnak szépen a nagyajkak, nincsenek letapadva, és szerintem a kisajkak is, de se a csiklóját se a hüvelybemenetet nem látom. Létezik, hogy annyira pici a lyuk, hogy nem veszem észre, vagy össze van nőve?
2013. ápr. 17. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
Igen, létezik. Nem kell nyitogatni, azért van elrejtve, hogy védje a fertőzésektől.
2013. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Hát nekünk látszik a hüvely nyílás több centi hosszan. A többi ugyan olyan.
2013. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nincs összenőve nyugi:)) Az én lányaimnak sem látszódott/látszódik:)


Kétlányos 36hkm.

2013. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a normális kinézet.

Én ha széthúzom neki, simán belelátok, kb. 1 ceruzavastagságnyi nyílás van rajta.

2013. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos kislányomnak is van kb 3-4 mm a hüvelybemenete, szépen látszódik már neki.
2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Szintén, mint az utolsó.

Nem húzogatom szét neki, de hetente egyszer muszáj, mert tényleg összenőhet, főleg ha hámlasztó popsikrémet használsz.

Biztos ami biztos, következő orvosi tanácsadáson kérdezz rá, mutasd meg.

2013. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Ha széthuzod akkor sem látsz semmit?
2013. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Széthúzva sem látszik, vagy legalábbis én nem találom :(
2013. ápr. 17. 19:21
 9/34 anonim ***** válasza:
Azert 7 honap alatt csak belenezett mar a doki is, nem? Biztos szolt volna, ha valami baj van.
2013. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Össze van neki nőve a hüvelybemenetele.Nálunk is már 2szer előfordult sajnos. háziorvos szétválasztotta neki. Látnod kéne rendesen a hüvelyét. Egyébként akik azt írják,hogy nem húzzák nekik szét. Azoktól kérdezném,hogy ha bekakik a kislány hogyan tisztítjátok ki neki? A védőnőm is mondta,hogy picit szét kell húzni és óvatosan kitörölni,különben ott megülhetnek a bacik... én a hüvelyénél is leszoktam törölni,az is szokott kakis lenni.
2013. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!