Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyos anyukak mikor kezdett...

Lanyos anyukak mikor kezdett el a lanyotok ragaszkodni az apjahoz?

Figyelt kérdés
Most 9hos,eddig tok jol elvoltunk,sokat foglalkozom vele.most az van hogyha hazaer az apja onnantol kezdve mintha megszunnek letezni,semmi nem jo amit en csinalok.Apa az isten,o fogja a kezet o jatszon vele.Kicsit rosszul esik neha.
2010. okt. 26. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 8-10 hónapos korától, most 21 hónapos, és csak "rosszabb" lett (nekem) a szitu. Pl. bemegyek hozzá reggel, felnéz, meglát, és kérdően rám néz ennyit mondva: Apa? :-(( Nálunk is Apa az isten, és egyre jobban, ahogy nő a kisasszony, egyre inkább Apához ragaszkodik.
2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez ismerős, de szerintem normális. Ez nem azt jelenti, hogy Téged nem szeret, csak apa ritkán és keveset van otthon...


Nálunk a legdrasztikusabb akkor volt, amikor második lányom született (nagy ekkor 2 éves volt), mert napokig oda sem jött hozzám.

Ha nyugodt tudsz maradni, és "nem sértődsz meg", akkor ez csak átmeneti lesz. Egyébként nálunk nagyon ingadozó, mert olyan is van, hogy az apja "nem kell neki".


Alakul ez még, kitartás!

(Ha fiad lenne, valószínűleg fordítva lenne... :o)

2010. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem valami szepek a kilatasaim ezek szerint.
2010. okt. 26. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk az Apukámmal is, így ha hazajönnek a pasik, onnantól szabad vagyok. Ők érdekesek, nem azért, mert jobban szeretik. De csak én vagyok jó, ha valami gondja van, ha éjjel felsír, stb. Hidd el, te vagy neki a legfontosabb, csak érdekes neki a Apa is. Majd később biztos jobb lesz, amikor már tényleg ki tudja mutatni a szeretetét.
2010. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hós lesz a lányom és ez kb 1 hónapja tart!Apa az isten,apa a minden.Egy percre se ereszti,nehogy "megszökjön".Én kifejezetten örülök neki.Addig is csinálhatom a dolgom! :) Bár néha azon kapom magam,hogy én is köztük ülök és a dolgommal nem haladok!De ha 1x olyan édesek? :DD
2010. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányom 7,5 hós volt mikor az Apja hazajött este (fürcsi előtt fél órával)ÉS felkéreckedett az ölébe és nem engedte el!Szoratotta a nyakát!Ez akkor 4 este is folytatódott!De sajna nálunk Apa csak kb 3* (a hétvégét is beleértve)találkozik este a lányunnkal,így én nagyon örülök neki, hogy így ragaszkodik!Ha van módunk és Apa a városban van éppen napközben akkor odamegyünk,és amennyit lehet találkozhaznak!Akkor is ugrik a nyakába!

Persze ha valami baja van akkor csak én,akár itthon van Apa akár nincs!Éjjel is ha az Apja megy át hozzá,egyből keres a szemével,hogy hol is van anya!11 hós a lányom,de tuti lesznek még olyanok,hogy én is "féltékeny" leszek!

De én nagyon örülök, mikor ragaszkodik hozzá is!Az eéső puszit én kaptam,és már én vártam hogy Apa egyszer kiabáljon,hogy Anya én is kaptam!

Ne esssen rosszul szerintem!Hisz őt sokkal kevesebbet látja!Természetes hogy jobban örül neki!

Mikor Te elmész otthonról és hazaérsz,biztos nagyon örül neked is!

2010. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!