Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzeléket adtok 1 éves...

Milyen főzeléket adtok 1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, azt eszi, amit mi, de a főzelékekkel bajban vagyok. Legutóbb sárgaborsót csináltam, amitől nagyon fájt a hasa, azóta nem merek neki hüvelyeset adni, viszont a párolt zöldség már nekünk is unalmas. Ti milyen főzelékeket csináltok, amiben nincs hüvelyes? Szerintetek mikor próbálkozzak megint vele?
2013. ápr. 18. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Spenót, tök, burgonya, brokkoli, finom főzelék, zöldbab, zöldborsó!

Ezeketől a szárított magvaktól fáj a hasa, mint sárga borsó, lencse, bab, nagyon gázosítanak!

2013. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban mellőzzétek még a szárított hüvelyeseket,minket felnőtteket is megvisel,felfúj ha olyat eszünk,ők még inkább szenvednek tőle.

Az én gyerekeim nagyon szerették /és szeretik most is/ a sóskafőzeléket,minden féle gyümölcsszószt,burgonyafőzit,finomfőzelék,répafőzelék...zöldborsó,imádják a tökfőzeléket.

A kicsi 23 hónapos,most kezdem adni neki a bablevesből a babot.Eddig kiválogattam,és csak a répát,krumplit kapta belőle,vagy ette a második félét,ami olyankor a palacsinta. :D

2013. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!