Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15 hònapos babátokat...

14-15 hònapos babátokat ilyen jò időben hogyan öltöztetitek ha sétálni mentek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszúnadrág harisnya nélkül, hosszú ujjú body. Adtam rá egy vékony felsőt is, de melege volt, úgyhogy levettem róla.
2013. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint az első válaszoló, nadrág harisnya nélkül, body, egy vékony felső, plusz egy kis nyári kalap.
2013. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat mozog ezért ma pl. zokni,cipő,vékonyan bélelt kantáros nadrág,rövidujjú body arra egy nem túl vastag pulcsi és vékony sapka,azért viszünk egy vékony kabátot vagy mellényt is magunkkal.
2013. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! csak osszazavart egy ismerosom akinek a 16 hos lanya egy szal spagettipantos topba es rovidnadragba volt. de ugy gondolom ez kicsit korai meg. de a valaszaitok alapjan nem en oltoztetem "tul" :) koszi meg egyszer!
2013. ápr. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!