Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek ezek a "tanuló" játékok?

Milyenek ezek a "tanuló" játékok?

Figyelt kérdés
Hogy értve tanuló? Nem nekünk kellene tanítani a színeket meg ilyeneket? Egy műanyag hogy tanítja meg? Muszáj ilyet venni? Olyan sokan írják, hogy alap játék meg ilyenek, de nekem feláll a szőr a hátamon már a TANULÓ telefon/kutyus/laptop/kulcs/labda... nevétől is. Ezek tényleg olyan nélkülözhetetlen alap játékok?
2013. ápr. 18. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Már úgy értem enélkül se lesz hülyébb a gyerek nem?
2013. ápr. 18. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van tannulókutya meg babalaptop. Egyik sem olyan, hogy leültetem elé a gyereket aztán pár óta múlva kikérdezem, mit tanult :-)

A kutyaházon főleg zenét hallgat meg a kutya helyére ki-be rakosgatja az összes plüsst.

A laptopnak több funkciója van, először csapkodta, majd ezen is zenét hallgatott. Most 20 hónapos, van egy olyan program hogy lenyom egy billentyűt és azzal a betűvel mond egy szót, amit mi elismétlünk.

A kutyházzal játszik egyedül is, a laptoppal nem.


Egyébként nem értem, miért baj hogy ezekkel elvan a gyerek egyedül is. Elvan egy bottal, könyvvel, konyhai eszközzel, rosszabb esetben a tv előtt is.


Nem ez a db műanyag tanítja meg a gyereket a színekre, stb ezek csak segédeszközök. Ahogy a könyvből megtanulja az állatokat, tárgyakat pl.

2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tartom őket nélkülözhetetlennek.
2013. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"A laptopnak több funkciója van, először csapkodta"


Ezen olyan jót mosolyogtam. :-)

2013. ápr. 18. 17:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, hogy el van a gyerek egyedül is, de ugye pont, hogy elvan egy fakanállal is, meg ugye tőlünk tanul elsősorban. De még is, hogy tanuló, tanuló. Bennem olyan benyomást kelt, mintha ilyen "tanultató" játékok nélkül hátrányba kerülne.
2013. ápr. 18. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nélkülözhetetlen,engem kifejezetten idegesít,hogy pl a kutya 1 zeneszám közben váltja a magyart angolra,és fordítva.mi is vettünk neki 2 ilyen "tanulós" dolgot,amivel egy ideig elvan,de csak annyira mint a nem "tanuló" 100ft-os boltban vásárolt játékkal,vagy egy poháralátéttel.engem nem izgat különösebben hogy így nevezték el,valamivel el kell adni a szülőknek,ez csak marketing...
2013. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért hívják "tanuló"-nak ,mert tanul tőlük valamit. Nekünk is van tanulókutyusunk. 9 hónapos a fiam én nem tudok szépen énekelni és annak olyan megnyugtató hangja van. A mondókákat amiket mond még hírből se ismertem eddig :) Én jó dolognak tartom ha csak 10 percig elfoglalja magát. Persze tőlem jóval több mindent tanul. ÉN magamtól nem vettem volna, de egy barátnőmnek van és beleszeretett a fiam (haza kellett hoznunk barátnőmékét) és húsvétra kapott egyet.
2013. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!