Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen gyorsan hatna a nurofen?

Ilyen gyorsan hatna a nurofen?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő hogy a babámnak valamije nagyon fáj és nurofent adok neki. Az utolsó néhány alkalomnál azt vettem észre hogy szinte ahogy a szájába fecskendezem, megnyugszik. Most is fülgyulladása van és nagyon sírt, vigasztalhatatlan volt, és alig hogy beadtam neki már semmi baja nem volt. Szerintetek hogy lehet? vagy már tudja ha ezt az ízt érzi akkor hamarosan jobb lesz?

2013. ápr. 18. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is hatott nagyon hamar,bár csak kétszer kellett eddig használni szerencsére.hány ml-t adsz neki egyébként.asszem én 2,5 -et adtam 9 hónaposomnak...
2013. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már összeköti az ízt és a megkönnyebbülést a kis fejecskéjében. Nálunk egyébként is nagy sláger a gyógyszer kis fecskendője, nem tudom miért. Mindet meg kell őrizni és játszik is vele a manócskám.
2013. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2,5-et. én sem adom neki sűrűn de sajnos kellett már párszor. de számomra hihetetlen hogy ahogy beadom el nyammog rajta és onnantól nem sír..
2013. ápr. 18. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan nem hat ,roppant finom es talàn elveszi a figyelmet a fajdalomrol ,es 10 15 perc mulva hat.mire elmulik az ize mar nem is fáj...szerintem...:)
2013. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges. Mindegy hatni hat az a lényeg csak ne kelljen sokszor :). köszi a válaszokat!
2013. ápr. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!