Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha túl gyorsan fejlődik egy...

Ha túl gyorsan fejlődik egy baba értem ez alatt a mozgását és a tanulékonyságát akkor az utalhat valami rosszra a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért utalna? Ne hogy már ez is baj legyen! Örülj, ha mielőbb mozog és tanulékony. Egyetlen baba sem fejlődik túl gyorsan. Van amelyik hamarabb mozog, van amelyik később. Inkább akkor szokott baj lenni, ha későn mozog.

A legnagyobb lányom már 4 hónaposan kúszott-mászott, felült 6 hónaposan, és 9 hónaposan már járt. Nem lett semmi hátránya belőle.

2013. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi!csak én egy aggódó anya vagyok!ha tapsoltunk neki akkor ő is csinálja!9 hós de már majdnem megy!de akkor ezek szerint tulreagálom!
2013. ápr. 2. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen átlagos, hogy egy 9 hónapos utánoz, nyugi. Ha 3 hónaposan utánozna, az lenne feltűnően gyors. :)

Menni mondjuk valóban ritkán szoktak ennyi idősen, bár te is azt írod, hogy "majdnem" megy, ha végük 10-11 hónaposan indul el, az valóban hamarabb lesz az átlagnál, de nem annyira, hogy gondot okozzon.

2013. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!:))
2013. ápr. 2. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
tanítsd meg integetni is stb.
2013. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is ezt csinálja amit a tiéd.az ismerőseim 9-10 hós babái is.sztem egyáltalán nem fejlődik túl gyorsan,inkább átlagosan.Mászik,ül,lépeget.Egyik barátnőm kisfia 6,5 hónaposan önállóan járt,sőt szaladt,az orvos nem hitt a szemének,na az már extrém.

Egyébként sztem Te arra gondolsz,hogy a túl korai mozgásfejlődés hiperaktivitásra utalhat?

2013. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen valami olyasmire
2013. ápr. 2. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 7,5 hósan integetett és 8,5 hósan már tapsolt. Kutya baja nincsen..nyugi:)
2013. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!