Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném a tojássárgáját...

Szeretném a tojássárgáját bevezetni, de nem tudom, hogyan?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy azt értem, hogy elsőnek kapjon negyed tojássárgáját, de aztán hogyan tovább?Másnap is kapjon már egy felet?Úgy kell bevezetni, mint a gyümölcsöket, zöldségeket?
2013. ápr. 19. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem adtam neki rögtön másnap. Egyszerűen rákentem a vajas kenyér tetejére, és úgy ette a reggelijét.

Ha nem eszik még ilyesmit, akkor beleteheted a kész főzelékbe is.

Én is ritkán eszem tojást, de ha csinálok, akkor kap belőle.

2013. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A főzelékbe kevertem. Fokozatosan egyre nagyobb adagot. Hetente viszont, úgy tudom, csak 2 tojást ehet max.
2013. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szóval a főtt tojás sárgáját széttörtem villával, és azt a porszerű vagy pépszerű masszát kevertem bele a főzibe.
2013. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Faff0529 ***** válasza:

Szia!

Szerintem hetente adj neki kb. az elején. Fözelékbe keverd bele neki, mert önmagában nagyon "folytós"

Aztán, ha úgy látod,h nem érzékeny rá, emelheted az adagot fél tojássárgájára /én pl. féllel kezdtem a kisfiamnak/

2013. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, ma kapott is egy negyedet a spenótjába
2013. ápr. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!