Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik fiatalon szültek, ha...

Akik fiatalon szültek, ha vissza mehetnétek az időben várnátok még pár évet a babával?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki számít fiatalnak? Mert én 26 évesen fiatalnak érzem magam, főleg, hogy mostanában sokan 30-35 felett szülnek először. Én ezt a kort ideálisnak tartom. 20 évesen még korai lett volna, de tovább sem akartam már várni.
2009. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen fiatalon?

Én 23 évesen szültem a lányom, és egyáltalán nem bántam meg. Tervezett baba volt, és akkor már 2 éve házasok voltunk apával:) Nekünk jó volt így, és még a második gyerek is belefért 30 előtt.

30 éves anyuka:)

2009. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első kisfiamat 24 évesen szültem,és igen gyakran gondolok arra,hogy várnom kellett volna!A mostani "fejemmel" kellett volna belevágnom a gyereknevelésbe.

De annyira vágytam a gyerek után,hogy nem győztek meg az érvek:)!

A kisbabám 10 hónapos,de biztos ,ha nem lenne az 5 éves bátyus,mindenen aggódnék.

2009. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már 6 évesen babát akkartam, igaz játék de azt :)


Amúúgy 23 évesen lett babám, sőt már 20 évesen akkartam, nem bánntam meg. :)

2009. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 évesen szültem , és nem bántam meg, tervezett baba volt és már tervezzük a következött.
2009. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 21 évesen szűltem, persze nem bántam meg mert imádom a babámat és akartam is(nem becsúszott baba),de rájöttem hogy nem voltam még felkészűlve mindarra amivel egy baba jár.
2009. szept. 25. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy fel lehet készülni egy baba érkezésére az hazudik. Míg nem tartod a kezedben a sajátodat nem tudhatod pontosan, hogy milyen érzés. 20 éves voltam amikor a kisfiam megszületett (tervezett baba volt) és soha nem bántam meg. Most 26 évesen már van egy kislányom is és boldog vagyok, hogy ők vannak nekem.
2009. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15,5 évesen szültem az első fiamat, így jött össze, de nem szeretném megváltoztatni a történteket.

25 vagyok, a fiam lassan 10 lesz, a picike fiam meg 15 hónapos.

Mivel az első baba mellett rendeztem az életem, suli, munka, házépítés így végül almondhatom, hogy teljesen jól van minden. Másnak 30 évesen nincs saját lakása, nem érett egy babára.

Mire felnőnek a gyerekek még mindig fiatal leszek. :)

És tényleg rengeteg munkám(munkánk) volt az életben, hogy mindenünk meglegyen.

2009. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!