Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha egész évben...

Mit tennétek, ha egész évben nem mehetnétek szabadságra?

Figyelt kérdés

Szakvizsgák miatt tanulmányi célra ki kellett vennem az összses szabadságomat, és megkattanok, hogy egész évet szünet nélkül kell lenyomnom. Fizetés nélküliről a főnököm hallani sem akar, de én már kezdek szétesni mentálisan, mert nem bírom több nap pihenés nélkül.


Ti mit tennétek?


2011. aug. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Idén államvizsgáztam és nem maradt szabadságom nekem sem.

2012 februárra szerveztünk nyaralást a barátommal, ez tart életben. :-) Amúgy meg mit tennék? Semmit. Próbálok nem megőrülni..

2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb annyira elfáradnék és ki lennék,hogy szó szerint belebetegednék...:S
2011. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ideges vagyok, ingerlékeny vagyok, sokat hibázom emiatt... Be kéne látni, hogy egy hétre elküldeni mindenkinek jobb lenne.


De a dilettantizmus nagy úr.

2011. aug. 19. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem bírnám.

Nem tudom mit képzelnek az emberek, hogy rabszolga vagy? és akkor azt teszed amit mondanak..Sajnos ez így megy, de be kell , hogy lássák, hogy KELL néha szabadság. Nem robotolhat az ember.

Tutira lenne olyan idő, mikor nagyon kiborulnék és ezt tudtukra is adnám!

2011. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!