Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az állatkertbe 2 éves...

Ha az állatkertbe 2 éves korig ingyenes a belépő akkor a 2,5 éves lányomat még ingyen bevihetem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel már betöltötte a 2 évet, így már neki is fizetős. Hacsak nem hazudod azt, hogy még nincs 2 éves.
2013. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Most az a kérdésed, hogy a 2 és fél éves lányod elmúlt-e már 2 éves?
2013. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
A 8 osztályt elvégezted ?
2013. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Neki már fizetni kell!
2013. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mivel már betöltötte a 2 évet fizetni kell.

Hogy egyes emberek milyen hangnemben tudnak válaszolni itt..... pffff. Miért kell rögtön bunkón válaszolni. Mi is voltunk már úgy hogy valahová 3 éves korig nem kellett belépőt fizetni, és mikor mondtam hogy a fiam 2 hónapja töltötte be a 3 évet, azt mondták akkor még belefér!

2013. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Igen, fizetni kell neki is. De ha ügyes vagy, akkor nem kell:)

Fiam tavaly áprilisban volt 2 éves, augusztusban mentünk állatkertbe, azt mondtam, most fogja tölteni a kettőt. Simán beengedték. Ja, most ezért meg lehet kövezni, de szerintem ezt sokan csinálják, akik havi 220 ezerből nevelnek 2 gyereket.

Egy ismerősöm a 2 éves gyerekét tagadta le 1 évesnek a városi strandon, mert ott 1 év alatt nem kell fizetni. Ezen még én is csodálkoztam, hogy az igencsak megtermett 2 évest még nem nézték 1 évesnek, de beengedték!

2013. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Pff... sok intelligens válaszoló...

Elvileg fizetni kell, gyakorlatilag nem muszáj. Mi nem rég voltunk, az én kislányom is 2,5 éves, egyszerűen csak magunknak, felnőtteknek kértem belépőt és kész. Ha megkérdezték volna, mondtam volna, hogy még nincs 2, de nem is foglalkoztak vele. Elég magasak az állatkerti belépők is sajnos, pont elég volt a felnőtt jegyeket kifizetni. Ha rám hallgatsz, felfogod az öledbe, és nem kérsz neki belépőt.

2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés nagyon gáz.

A 2,5 év több, mint a 2 év? Ha erre megvan a válasz, akkor magadnak is választ adtál.

Remélem segítettem.

2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Persze, lehet ügyeskedni.


Aztán majd azt is bezárják, mint a vidámparkot.

2013. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

"Pff... sok intelligens válaszoló...

Elvileg fizetni kell, gyakorlatilag nem muszáj."


Mert te intelligens vagy, mi? Ilyen alapon a boltba sem kell fizetni a kenyérért. Ez pontosan ugyanolyan, mintha lopna.

2013. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!