Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már Zalakaroson...

Voltatok már Zalakaroson háziorvos által adott belépő fürdőjeggyel? Így ingyen volt a belépő? Kezelésekre is adott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:18
 1/5 anonim válasza:

Zalakaroson még nem voltam, de máshol igen.

A háziorvostól beutalót kell kérned a reumatológiára, ott irják föl a fürdőjegyeket és a kezeléseket.

Valamennyit fizetni kell érte, a fürdő honlapján ott vannak az árak "tb által támogatott kezelések"-nél.

2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gondoltam írok valami szépet, valami édeset.

SZÓVAL MINEK AZ?

2010. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első hozzászólónak a választ.Nekem azt mondta a háziorvos,hogy mielőtt megyünk,menjek oda hozzá,és ő ad fürdőjegyet.Kezeléseket szeretnénk a férjemmel igénybe venni. Azt nem tudom,hogy így ingyen bemehetünk e ezzel a fürdőjeggyel?


A másik hozzászólónak üzenem,választ kértem,nem kérdésre kérdést!

2010. márc. 18. 18:36
 4/5 anonim válasza:
Igen, a TB két kúrát finanszíroz amiben belépőjegy is és kezelések is vannak.
2012. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi 2 éve voltunk Zalakaroson 10 napot.Itthon elmentünk a reumatológiára,ahol kaptunk fürdőbelépőt. A háziorvos már nem adhat.Ott ki vannak írva az árak,tévedés,hogy így írva ingyenes.Kedvezményesebb az biztos. PL.Én masszást kértem,ami 2500 helyett 500 volt.Akár mind a 10 napra kérhetsz. A belépő jegyünk 1000ft/fő,de ezzel,csak a fürdőbe mehetsz,az élmény medencébe nem.Akkor teljes belépőt kell fizetned,2500ft.Férjem nem kért semmilyen kezelést,mert igazából nem sok választék van. Ő iszappakolást szeretett volna,ami nincs.Csak 5 napot voltunk a fürdőbe,így is közel 20000 volt,vagyis kissé húzós,de szép volt a többi napot barangolással,kirándulással,horgászattal töltöttük. Remélem segítettem,bár látom 2 éve kérdezted,lehet azóta már megtapasztaltad. Üdv Panni.
2012. dec. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!