Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt 'mindenkinek' csoda...

Itt 'mindenkinek' csoda babája van csak nekem nem, vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára!!!DE...eleg sokat olvasok itt sőt kérdéseket is szoktam feltenni es ugy veszem észre 80%-ban akik írnak úgy írnak a babájukról mintha csodababák lennének..

Nem akarok senkit bántani csak nem értem.

Pl:az én babám már 6hónaposan szavakat mond',utánozza amiket mondanak neki.

4hónaposan már mászik

6hónaoosan magától megy


Most komolyan az én babám van 'lemaradva' vagy tenyleg ennyi gyorsan fejlődő baba van?

Nem akarom elhinni hogy 5-6hósan szavakat mond tudatosan egy baa.


Az én fiam 6hós de mond szavakat csak gatyog, minden oldalára fordul próbalja a kuszast ennyi. Nem megy nem beszel,nem fut, nem ül--- az en fiammal vannak bajok vagy nem ertem



Bocs de ezt meg kellett osztanom



2013. ápr. 22. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Itt mindenkinek csodababája van, hiszen egy anyukának az övé a legtökéletesebb, legszebb, stb. :)))


Én nem foglalkozok a versengő mamákkal, úgy tökéletes a lányom ahogy van.

5 hónapos a lányom, nem mászik, nem szaval Petőfit, "csak" a hasáról fordul a hátára, vissza még nem megy neki.

2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Itt mindenki azt ír, amit akar. Vagy igaz, vagy nem. Ki ellenőrzi azt le. Én egyébként mindig azt vallottam, hogy a gyerek fejlődése nem verseny. A saját tempójában ügyesedik mindegyik. A lényeg, hogy egészséges a félévesed és még nincs lemaradva az akadémiai székfoglalójáról :)
2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, dehogyis! Csak ha van egy erre irányuló kérdés, rögtön az összes szuperanyuka ír a csodababájáról és a normális időben járók/beszélők már nem is mernek, mert lemaradottnak érzik magukat. Ehhez tudni kell, h messziről jött ember azt mond, amit akar.
2013. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Ááá, nyugi, az ember csak rákattan arra a pár csodacukimindenttudó baba anyukájának a mondatára, viszont pontosan tudja mindenki, hogy nem az az átlagos, hogy egy 4 hónapos baba felhívja önállóan az apját, és elmegy bevásárolni a családnak. :D

Biztos van egy-két csodababa, de tudod, hogy nem ez az általános, meg most őszintén nem mindegy, hogy mikor kúszott, mászott és szólalt meg a jövőt tekintve? Majd 30 év múlva elválik melyik gyerek, mire vitte, és az anyukának van-e oka büszkélkedni vagy sem. :)

2013. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hogy vannak olyan babak, akik az atlagnal gyorsabban fejlodnek. Ha nekem ilyen lenne a babam, en is nagyon buszke lennek ra, es szerintem te is. De en az 'atlag' gyerekemre is buszke vagyok, aki pont a koranak megfelelo dolgokat tudja. Elfogult vagyok vele szemben, mert o fordul at a legszebben hatrol hasra... :D bar nekem ez a dolgom, hisz anya vagyok... :)))))
2013. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

Hát a lányom márpedig 6 hónaposan szavakat mondott. Baba, apa, papa, fa, nta (hinta), gomb


Most 9 hónapos, még nem ül egyedül, nem áll, nem mászik és szenvedünk a hozzátáplálással nem is kicsit. Viszont be nem áll a szája. Kicsit sem csoda baba. :)

2013. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

1.Itt mindenki azt mond,amit akar.

2.Nem teljesen mindegy,hogy 6 hónaposan vagy 6,5 hónaposan kezdett el mászni?11 hónaposan vagy 1 évesen jár?Mert szerintem nem ez számít.Keresztanyám épp most mondta,hogy az unokatesóm 16 hónaposan kezdett el járni.Mára 30 éves,két diplomás ember.És igen,most büszke lehet rá az anyja...

2013. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Azért szerintem ez egyáltalán nem általános, én nem is nagyon találkoztam itt ilyen válaszokkal, nagyon ritka.
2013. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

A 6. hozzászólónak köszi, hogy leírta, hogy igen, van olyan, hogy valamiben szuper a kicsi, de másban meg nem! Viszont, ha kérdezik az anyukát, akkor a jót fogja elsőnek elmondani, amire igazán büszke, és nem azt, hogy miben nem olyan ügyes a babája.

S látod, attól még hogy szavakat mond, még nem biztos, hogy másban is ilyen ügyi.

Lányom is hasonlóképp volt: hamar elkezdett dumálni, de bezzeg még 14 hónaposan is a fejére esett simán menet közben, és a legalacsonyabb babaszékre sem tudott felmászni, sőt a saját lábában is megbotlott. :)

Most amúgy már 2,5 éves és sokkal ügyesebb, viszont legalább olyan hisztis, hogy helyből sokkot kap, aki hallja őt ordítani.

Na ennyi. :)

Mindennek van szép és negatív oldala is.

2013. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Akkor keress rá, ma volt egy olyan kérdés, h mikor járt és beszélt a babád. Ott találni bőven.
2013. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!