Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is össze vissza...

Ti babátok is össze vissza ébred éjszaka? mikorra áll be az alvásuk? 9 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:31
 1/3 anonim válasza:
Nekem 3 gyermekem van, ebbol az elsovel volt ilyen gond, es elvittem orvoshoz es ott kiderult, hogy sok a gyomorsava es irtak fel neki valami kanalas gyogyszert es lefekves elott 1 kavaskanalnyi es vegigaludta az ejszakat. De ez csak egy dolog, hogy en igy jartam, biztos ahany baba annyi gond.. Ismerosom meg csak delelott vitte levegozni, es este meg olyan nyugtalanul aludt, es sokan ajanlottak neki hogy keso delutan vigye le setalni, labdazni, futkarozni es ott is javult a helyzet.. De legyel hozza nagyon turelmes, es mindig keljel fel hozza, nyugtasd meg, itasd meg..azt jarjal utana mi okozhatja az ejszakai nyugtalansagot.
2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 2.5éves, most vannak végre napok 1hete, amikor átalussza az éjszakát. Állítólag az anyatejes babák később alusszák át, mert nem telít annyira, mint a tápszer. De szerintem ez gyerekfüggő. Én is, meg a férjem is rossz alvók vagyunk, szerintem csak örökölte ezt a lányunk. A lényeg, hogy most már átalussza :)
2013. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam, van amikor nem ébred fel, van amikor felkel még 1szer, ez van, hogy 1kor van, van, hogy 5kor, össze-viszza.
2013. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!