Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen aludt először a...

Mennyi idősen aludt először a mamánál a babád? Vagy mikorra tervezitek, mit tartotok ideálisnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos fiam, még nem aludt ott, mostanában tervezzük.
2011. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia

kislányom 20 hónapos már régóta csinálunk olyat hogy egyik héten egyik mamánál, másik héten másik mamánál van el egy napot, de ha jön az este veszi a kis cipőjét és áll az ajtóban hogy anya, vagy apa... vár minket,

nem tud elaludni nélkülünk..hiába szeretnénk.

pedig jó lenne ha megszokná őket, hogyha bármi van hazatudjuk vinni és ott lefektetni, de nem marad meg


bár azt mondta anyósom és anyukám is hogy én és férjem sem tudott aludni soha máshol,csak otthon, lehet genetika :)


szóval hiába ideális.. ha a baba nem akar, vagy nem tud

pedig szereti őket, de csak az ágyában a megszokott helyén tud aludni anya és apa közelében :)

2011. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy mikor ideális, az több mindentől függ, ha tápszeres, és a szülők szeretnének kikapcsolódni egy estét, akkor pl már lehet egész kicsi korban is.

Mi együtt lakunk anyummal, így nálunk nem jön szóba ez a kérdés. A másik nagyszülőkhöz (elváltak), általában látogatóba megyünk, vagy ők jönnek hozzánk, fel sem merült, hogy ott aludna a lányunk. (14 hós)

2011. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
26 hónapos, még sosem aludt mamánál és még egy jó ideig nem is fog. Én ilyen vagyok :(
2011. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves,még nem aludt ott, nem is akar, pedig imádja őket.De estére Anya kell.
2011. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekem két évesen aludt először a mamáéknál, unokatestvére 6 hónaposan, egy évesen ő már akár egy hétig is velük volt. Keresztgyerekem 4 évesen aludt először máshol (nálunk) a szülei nélkül. Egyiket sem viselte meg egyáltalán, sőt, nagyon szeretnek a mamáéknál.

Szoktatás, kényszer (mármint kell e az, hogy más vigyázzon a gyerekre, mert dolgunk van), természet kérdése.

2011. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos a lányom ,egész napokat töltött már mindkét maminál,de estére hazajött...én megmondom őszintén nem bánnám lassan ha kipróbálnánk egy ott alvós bulit(mindkét mamára nyugodt szívvel bízom)...de a férjem nagyon parás:S!
2011. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
idén audusztusban 14 hónapos volt, akkor aludt először amamánál, tetszett neki, simán elaldut. Nekem fircsa volt, hogy üres volt az ágy. mostnaában megy megint. Nekem az a tervem, hogy 1 hónapban minegyik mamánál aludjon 1*. Igy havonta 2 "szabad" este van:-) szoktatás kérdése. Mamánál imád lenni a fiam:-)ők is imádják. Igy mindenki "jól jár"
2011. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
15 hónapos aludt ott először, de előtte napközben gyakran volt nálunk néhány órát egyedül. imád náluk lenni így semmi gond nem volt. minden úgy mint mint itthon.
2011. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan,és azóta is rendszeresen havonta 1 hétvégét.
2011. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!