Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki 8 kor fekteti le...

Mindenki 8 kor fekteti le babáját este? Mi csak akkor fürdünk de még igy se mindig álmos.9 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 után fürdünk, evés és általában fél 8 után már alszik. Most próbálok kicsit tolni a fektetésen, de nem nagyon megy, mert 7-kor már fáradt. Reggel fél 8-kor kel. 10,5 hónapos a fiam és egy mormota :-)
2013. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem :). az enyém hol ilyenkor hol olyankor attól függ hányszor alszik napközbe.
2013. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, mi 9 körül, 4 hetes kora óta. Most 12 hónapos.
2013. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk picikora óta a gyerekeknek rendszeres rutinuk van.18 körül vacsora,19 körül fürdés,1/2 8 8 fekvés.Szerintem a 8 óra teljesen reális a kicsiknek alvásra.Kell is nekik,hogy ki tudják magukat aludni.
2013. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Amíg az alvásuk nem áll be napi egy alvásra, ráadásul éjszakai is ébred, addig sokszor akadályba ütközik az ember.

De amikor ezen túl voltunk szigorúan 8 óra meseolvasás és alvás! Ebből nem engedek. Kell a gyereknek annyi alvás, pláne oviban. Addigra jó ha kialakul az alvásrutin.

2013. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, a mi lánykáink valahogy késői fekvésre vannak programozva, így mi fél9 - 9 körül fürdetünk, és 10 körül alszanak el - a kisebbik még csak 3 hónapos, de az első héttől így alszik , nagyobbik lányom 2 éves lesz, rengetegszer próbáltuk átállítani a biológiai óráját, hogy hamarabb aludjon, de esélytelenek voltunk :) A 10 órai elalvással tulajdonképpen elégedettek vagyunk, volt, hogy 11-ig pörgött... így felesleges lenne 7kor megfürdetni őket , ha utána még 2-3 órát fent vannak. Mondjuk nyáron jó is, ha nem kell 7kor fürdetni, hisz a kánikulában majd akkor lehet kicsit kimenni velük...
2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja, valaki már aludna fél 8kor is, valaki pedig 9ig is kukorékol (vagy tovább). Egyik sem rosszabb a másiknál! Érdemes ezt a gyerekhez igazítani, emlékszem, én is még 2 órákat forgolódtam az ágyban ovis koromban (pedig sosem aludtam napközben), mert anyukám nem volt képes megérteni, hogyha nem vagyok álmos, nem tudok elaludni... Szerintem ezért is tanultam meg nagycsoportban olvasni, így zseblámpával zugolvastam a takaró alatt, amíg nem lettem álmos :D
2013. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan az a helyzet, mint a 6-os válaszolónál! :) Fél 9-kor fürdetés, fél 10-10 körül alvás. Mi is milliószor próbáltunk változtatni ezen, de nem ment! Ez két éve így működik. Mondjuk nyáron én is örülök, és korábban is örültem neki, mert a kánikulában este 7-8-kor esik jól egy hatalmas séta.
2013. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 hós kora óta 9kor alszik el a lányom! Most 20 hónapos!
2013. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Leírom az én esetem, mert lehet nálatok is ez van: Mi is 8kor fürödtünk, aztán vacsi és alvás. Rendszerint 3szer 3szor kelt éjszakánként. Aztán véletlenül úgy jött ki hogy 8kor már vacsizott és kb 3/4 9kor már aludt reggel hétig. Azóta is tartjuk ezt most már két hónapja nem ébred éjjel pedig fogzik is. Nem biztos hogy nálatok is beválik, de egy próbát szerintem megér:)
2013. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!