Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti fehérarany, vagy...

Anyukák, ti fehérarany, vagy sima arany fülbevalót vennétek inkább a babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislányomnak szeretnénk venni fülbevalót, a neten nézegettük őket. Nekem nagyon tetszenek a fehérarany fülbevalók is. Most anyósom kitalálta hogy lehet hogy a fehéraranyat nem is bírná a füle. Van olyan hogy nem bírja?
2013. ápr. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ötvözet, mint a sárga arany, és nekem bírja a fülem, pedig nekem is csak az aranyat bírja.
2013. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a mi kislányunk az én kiskori fülbevalóm kapja meg ami sima arany, de egyébként nekem amúgy is jobban tetszik az ezüstös szín, tehát ha úgy magunktól vennénk, lehet hogy fehér aranyat vennénk.
2013. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fehér arannyal vigyázni kell, mert sok csak futtatott fehér arannyal, és egy idő után lekopok, s alatta kopott sárga lesz.

Én már jártam így, pedig ékszer boltban vettem a gyűrűt!

A lányomnak Orexben vettünk sárga arany Katica fülbevalót, amin piros pöttyök voltak.

1 hónap alatt kikoptak a piros pöttyök...

Ezek után csak sárga aranyat veszek, kő nélkül, mert a kő megmattul, nem csillog egy idő után, vagy kipereg, s nagyon drága a javítás...

2013. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem például a sárga aranyat bírja a fülem, a fehéret nem. Allergiás vagyok a palládiumra, a fehéraranyat pedig azzal ötvözik.
2013. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fehérarany van a fülében , és semmi gond nem volt vele.
2013. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi sárgát vettünk ,az tetszik jobban !
2013. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az arany, nálam alapból sárga. Nekem az a szép, és a kislánynak is ilyet vettünk. A fehérarany olyan mintha ezüst lenne, nem tetszik.
2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!