Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen elkeseredtem! Létezik...

Teljesen elkeseredtem! Létezik ilyen sport babakocsi?

Figyelt kérdés

11 hónapos babámnak szeretnék egy kényelmes sport babakocsit!

Ernyőre csukható, stabil, széles és magas ülő és háttámla rész(télen bundazsákba is beleférjen), karfája legyen, dönthető, állítható lábtámasz. Ára 20e ft körül.

Van ilyen babakocsi??? Légyszi írjatok, kinek mi vált be!


2013. ápr. 23. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy off, de szerintem jövő télre már felesleges lesz a bundazsák/lábzsák... Akkor már overáll és csizma lesz a gyereken, nem kell rá még takaró is.
2013. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, csatlakozom az elsőhöz.

Ha már mindenképpen ilyet akarsz, barátnőmnek ilyen van, nekünk a Rio változat.


[link]

2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyanunk van, amit az előző belinkelt, bár én a magas ülő és háttámla részt nem értem.

Nekünk bevállt, a kisfiam rendszeresen alszik benne, jó hogy 180 fokban hátra lehet dönteni, és a láb részt is vízszintesbe lehet hozni, így kényelmesen elfér benne.

(a bundazsák része szerintem szart sem ért, én a nagykocsinkét használtam, plusz takarót.)

2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!