Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van Hauck Sport, Shopper...

Kinek van Hauck Sport, Shopper, Turbó, Speed Sun, Capri vagy City babakocsija?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Mennyire használható a mindennapokban? Mik a hibái? Mennyire vagytok elégedettek vele?

2013. ápr. 6. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Shopper van, én szeretem.
2013. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hibája van ami neked nem tetszik benne? hol vetted? mekkorák a kerekei?
2013. ápr. 6. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk egy Hauck Speed Sun van , mi ugye egy 10 emeltesbe lakunk a 9. emeleten , és sokszor rossz a lift , így mindenképpen olyan babakocsi kelet amit feltudok vinni ! Mi már újszülött kortól használjuk ( 2 éves a lányom) , még mai napig használjuk , én nagyon szerettem ! Tényleg eddig minden telepen át ment !

2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Éretm tehát olyan könnyű a kocsi hogy egyedül felcipeled a 9.re :) Amúgy le a kalappal előtted

Mi kertesben lakunk csak van egy kis lépcső (kb 15 fok)

De mindenképp szempont az is hogy könnyű legyen.

2013. ápr. 9. 13:44
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:

A Turbo Duo is számít?


Mert annál:

+ könnyű, már amennyire egy ikres kocsi könnyű lehet

+ esernyőre csukható, ami ritka

+ újszülött kortól használható

+ nem túl széles, nem túl hosszú

+ nagyon jól fordul

+ elég jó ára volt

+ lehet bele kis bevásárlást pakolni

- a sok (napi átlag kettő) kinyitás-összecsukás már azért egy év után látszik rajta

- kicsik a kerekei

2013. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen számít :-)

Minden válasz számít, Köszönöm :-)

2013. ápr. 9. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Shopper - imádom, a mi igényeinknek tökéletes: pici, könnyen összecsukható, könnyen használhatók a tartozékok, kényelmes a babámnak, kategóriájában jó áron van viszont ezért cserébe egy minőségi márkát kapsz! Trio set-et vettük belőle, így tényleg az első naptól kezdve használjuk. A kerekei elég kicsik, de eleve a babakocsi is az, ezért is vettük! A lábzsákot hiányoltam hozzá, így azt külön vettem, meg most talán napernyővel is ki fogom egészíteni.

Én csak ajánlom a Hauck termékeket! :)

2013. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2013. ápr. 12. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!