Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy így érzek?

Normális az, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Párommal van egy 1 éves kislányunk, és max. 3 éven belül szeretnénk neki kistesót is. Én is szeretném nagyon még egyszer átélni a szülés csodáját, és vágyom is még egy babára, de néha mégis olyan fura érzésem támad mikor erre gondolok. A kislányom nekem a mindenem, az életem, imádom Őt!! Néha arra gondolok, ugyanúgy fogom-e szeretni majd a másik babát is, mint őt? Meg fogom-e osztani a szeretetemet köztük? Olyan fura ha arra gondolok, hogy már nem csak a kislányom lesz az egyetlen. Normális, hogy így érzek? Más is volt így?
2013. ápr. 24. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Nekem mikor a második lányom született, akkor a korházban azért bögtem megállás nélkül, mert úgy éreztem, hogy a picivel megcsalom a nagylányomat. Konkrétan annyira ellenszenvet éreztem a kicsi iránt, hogy nagyon látni sem akartam volna. (persze végig mellettem volt, és erösen mondtam, hogy cska a hormonok teszik velem)

Aztán nagy nehezen elmúlt, most már mindegyiket ugyan úgy szeretem.

2013. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen gondolataim, hogy már most sajnálom szegény kisfiamat, hogy milyen csalódás fogja érni, ha hazajövök egy másik babával, aki ráadásul itt is marad, és sokat kell vele foglalkoznom.

De remélem ha meglesz a kistesó, akkor minden a helyére fog kerülni, és nagyon igyekszem majd, hogy minél kevésbé viselje meg. Persze gondolom nem lesz egyszerű, de azt gondolom, hogy hosszú távon viszont nagyon jó, ha van az embernek testvére.

De én is sokat gondolok erre sajnos.

2013. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!