Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszékkel vannak jó...

Milyen etetőszékkel vannak jó és rossz tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Most állok etetőszék vásárlása előtt, és érdekelne, kinek mi jött vagy nem jött be, és miért. Ha lehet, linkeljetek is. Köszi :)
2013. ápr. 24. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi stokke széket vettünk.

Mi már ismertük rokonoktól elötte, és ezért is választottuk ezt.

Ez egy fa szék, amire amikortól ült már tettük bele (de lehet hozzá kapni újszülöttkortól egy tojást), aztán mikor kb 1,5 éves volt már nem kellett a baba elörésze, ezt levettük és onnatól rendes székként funkcionál. Amiért jó, mert felmászik rá egyedül, lehet a magasságát állítani. Mi is felnöttek is sokszor ráülünk, én még létraként is használom, mert sokszor arra állok amikor valamit nem érek el. Azért erre állok, mert szinte feldönthetetlen. A lányom hátulról mászik fel rá, és sokszor lábbal tolja el magát az asztaltól és képtelenség feldönteni.

2013. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design High Tower van, nagyon jó, van egy kivehető tálcája amit külön el lehet mosogatni, dönthető, állítható a magassága, a tálcája leszedhető teljesen is, viszont egy bajom van vele, hogy nehéz mozgatni. Legalábbis én mindig szenvedek vele mire sikerül áttaszigálom fél méterrel arrébb.
2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi bloom frescot vettünk, bátyáméknak is az volt és ők ajánlották, hogy jó és tényleg az.
2013. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huhh itt aztán vannak árak.. akkor ne is álmodjak arról hogy 20ezer forinton belül megúszom?
2013. ápr. 24. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

20 ezer körül is vannak minden igényt kielégítő székek, ne aggódj! :)

Nekünk pl ilyen van:

[link]


Nekem fontos volt, hogy dönthető legyen a háttámla (5 hónapos volt a lányom, amikor vettük, még nyilván nem tudott ülni), és ne egyben az egész ülés, és ebben az árkategriában mást nem is nagyon találtam, ami ezt tudja, vagy talán egyet, még, de az elég rozogának tűnt.

Fontos volt az is, hogy masszív legyen, mert a lányom elég nagy súlyú és termetű baba volt már akkor is, amikor vettük, és a sok rozoga székbe nem szerettem volna belerakni.


Szóval igazából azt kellene eldönteni, mik az igények.

Én a mi székünket jó szívvel ajánlom, én nagyon szeretem!

2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, nagyon-nagyon jó!

[link]

2013. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Stokkét én pont nagyon-nagyon nem szerettem, nekünk ez jött be: [link]
2013. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet veszünk.

2013. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért.Mi is lassan venni akarunk és sztem az 5ös meg a 8as :)
2013. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!