Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának a bőrére...

6 hónapos babának a bőrére kentek napvédő krémet, ha többet van a napon ilyen időben? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Bejött a jóidő, szoktatnám a kicsimet a naphoz, de nem tudom lehet e kenni az arcára ilyet?

2013. ápr. 24. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos a lányom, biodermával kenem az arcoskáját ha sétálunk, persze nem napoztatom még mielőtt vki letámadna, de még árnyékban is ereje van a napnak.

Drága volt, de jó 1 éves kor alatt is használható rá van irva. a babéről is jókat hallottam, de én olyat nem kaptam sehol 50 faktorosat.

2013. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, sőt kell is, de csak patikában kaphatót szabad.
2013. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én DM-e Sundance-t használok 50+ faktoros, babáknak való.
2013. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 éves kor alatti babának csak fizikai szűrős naptejet lehet és kell is használni!

Mi ezt használjuk:

[link]


Gyógyszertárban vegyél, ott tudnak is segíteni, de a lényeg a fizikai szűrő, és hogy minimum 50+ faktoros legyen!

2013. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Niveával kentem, de ilyen időben szerintem még nem kell, ha csak nem tartózkodik huzamosabb ideig a napon. A kezét meg a lábfejét ne kend, mert arról lenyalhatja.
2013. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!