Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz olyan jó, finom...

Mikor lesz olyan jó, finom babaillatú a ruha?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha benne lesz a kisbaba ;)
2013. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így ahogy első írja :)
2013. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a ruha babaillatú, hanem a baba. :-) De mivel az enyémek már nagyok, már sajna kinőttek a babaillatú korból. :-( De ahányszor megérzem a Neogranormon illatát, mindig eszembe jutnak azok az idők.(Ezt használtuk pelenkázáshoz.)
2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban a baba sokat lendít a dolgon :) de én a Dreft baby-re és a Gabi öblítőre esküszöm, fincsi babás lesz tőle a ruha illata, imádom!
2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. ápr. 25. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Lenor sensitive öblítő jött be. Kimosod a ruhákat és ha van lehetőséged, akkor a szabadba tedd ki száradni. Ezek után vasald ki, pakold el összehajtogatva a szekrénybe. És persze az előző hozzászólóknak igaza van, az illatot egy baba teszi teljessé. :)
2013. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, így van, az öblítőtől csak öblítőillatú lesz a ruha, bármennyire is szenzitív meg babás jellegű. Meg amúgy is hamar elmúlik, ha meg sokat teszel belőle, nem babaillatú lesz, hanem fojtogató öblítőszagú. Szóval a ruhácskákba baba kell!:)
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt a ruhácskákban baba,de neki büfi illata volt,nem baba:D
2013. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!