Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnam eladni a hasznalt...

Hol tudnam eladni a hasznalt baba holmikat?

Figyelt kérdés

Sziaszok,

van sok babacuccom, ruhak illetve ezzel kapcsolatos targyaim (Medela mellszivo, babakocsi, terhesnadrag), amikbol szeretnem finanszirozni az uj ruhakat es cipoket. El vagyok keseredve, a cipot honap alatt kinottuk es 13 ezer volt...Nem fogjuk gyozni anyagilag.


A leütős oldalakat nem javasoltak nekem..mert nezegetik.


Koszi



2013. ápr. 11. 21:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia, próbáld meg a jófogás-on vagy az apródon meghirdetni, én ott vettem kismamruhákat és babajátékot,sok szerencsét :-)
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig a leütős oldalak nagyon jók. De nem értem, hogy miért nem javasoltak neked? Sokan látogatják, és nagyobb valószínűsággel adod el ott.
2013. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Egy kis off, de jó szándékkal: cipőt 13 ezerért ne vegyetek. Mi ezer forintért vettük, újonnan, hónapok óta hordja, sokat sétált benne (másfél és 2 éves kora között), és el tudjuk tenni a következő babának későbbre, mert egyáltalán nem ment tönkre.
2013. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a vaterát és a teszveszt ajánlom! Meg is mondom miért... próbálj csak az apródon mondjuk fekete, xl-es kismamanadrágot találni...

Nem nagyon fogsz.. vagy legalábbis nagyon sokat kell keresni, hogy megtaláld...

Vaterát sokkal könnyebb kezelni, és szerintem biztonságosabb is!

2013. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szóval én is pont a leütős oldalakat javaslom!!!
2013. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is leírhatnád, hogy mik vannak Neked, amik nem kellenek, mennyiért adod és mekkorák a ruhák pl. :) Hátha itt is venne valaki, aztán a többit privátban intézitek, :)

Pl én is sokszor vásárolok használtan, szóval ha egy év körüli babának (kislány) lenne olcsó ruci, engem is érdekelhet. :)))) Én Bp-i vagyok. :)

2013. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A faccebokon vannak ilyen oldalak ahol kinőtt gyerek cuccokat árulnak.Esetleg BabaBörzére is mehetsz.

Huhh 13 ezer?azzal sajna nagyot buksz ha eladod :(

azt érdemes lenne elteni ha lesz másik gyerkőc,van valami közeli isminek rokonak ajándékozni.

2013. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászolásokat!


A rucikat nem rakom el es a cipoket, most szeretnek ujat vasarolni, mert no a lanyka, mint a kender :):) (masik meg nem valoszinu, hogy lesz)


superfit csukat vettem neki, nagyon dicsertek es egy gyogytornasz noci javasolta. Hal' Istennek, mivel hamar kinotte, alig hasznaltuk es jo allapotban van.


Babakocsival leszek bajban..1oo-ert vettuk, mert fekvo babanak, es mar ulonek is jo, 3 poziban allithato + 2 iranyba teheto az ules. Ezt nem tudom, mennyiert lehetne kinalnom.


A FB-on mi az oldal neve?


Borze az most lesz a varosban hamarosan, viszont oda mar nem tudok kimenni, mert betelt a letszam :(

2013. ápr. 12. 13:12
 9/13 anonim válasza:

Igen, a licitalos oldalak nem biztonsagosak.

Adozasilag nezik oket ahivatalos nenik vagy bacsik..

2013. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én javasoltam a FB-ot.Nevet nem tudok adni mert várostól függ,írd be a FB keresőbe baba cuccok vagy hasonló és ki kell adja.

Sok szerencsét :)

2013. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!