Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
kisfiam fejjel lefelé leesett az ágyról,egyből sírt de csak egy kicsit!a pupillái egyformák és nem hányt!elvigyem orvoshoz vagy egyenlőre még ne?10 hónapos
2013. ápr. 26. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én elvinném
2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó kedvű és játszik meg mosolyog is!
2013. ápr. 26. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fejjel lefelé esett, mindenképpen elvinném.
2013. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos, jó idő van, egy kis séta nem árt meg a dokiig, és mindenki megnyugodhat, vidd el szerintem is
2013. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom kb egy hónapja esett le a pelenkázóról,ami hát azért magasabb mint egy ágy... szerencsére nem lett baja,ő is sírt,de ugyanolyan jó kedvű volt mint máskor. ha nem tapasztalsz hányást pl akkor szerintem nincsen semmi baja,ne aggódj.
2013. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi baja. Amikor a mi lányunk esett le, elvittük ugyan, de azt mondta az orvos, hogy csak akkor kell orvoshoz vinni, ha nem sír fel egyből, vagy eszméletvesztése van, vagy túl aluszékony lesz, vagy más furcsát láttok rajta. 48 órán át kell figyelni a leesés után, hogy jelentkeznek-e a tünetek.

A saját megnyugtatásotokra elvihetitek, de nem valószínű, hogy lett baja.

2013. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!