Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgye nem lesz baja?

Úgye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam.. Fürdettem este a hat hónapos kislányomat,egyedül,mert a párom kivételesen nem volt itthon,így nem a mosogép tetején volt a kiskád,hanem a nagykádban,ami nagyon mély és nagyot kell hajolni. És mikor kiakartam venni a kádból ő közben hasra fordult,egy pillanat volt az egész és benyelte a vizet és elkezdett fuldokolni,nagyon megijedtem,kikaptam a vízből hasra fektettem és felköhögte a vizet,de nagyon sírt,én is nagyon... Nagyon megijedtem,olyan büntudatom van... Rossz anyának érzem magam.. Most itt alszik a kezemben,ugye nem lesz baja?
2013. ápr. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya. A kicsinek sem lett semmi baja és nem is lesz. Előfordulhat még ilyen, ettől nem vagy rossz anya.
2013. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, és ettől te sem vagy rossz anya. Ilyen "rettenetes" balesetből lesz még néhány tucat az életetekben, gond nélkül ki fogjátok heverni mindketten:-))
2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha már kikögögte a vizet, már nem lesz semmi baj. Ilyen baleset bárkivel előfordul, nem ettől lesz rossz anya valaki. Egyébként is fürdésnél olyanok, mint egy kis delfin, csúszósak és nagyon ficánkolnak.
2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még emlékszem milyen íze van a fürdőhabos víznek, mikor orromon számon prüszkölöm ki :) Szóval ne aggódj..Én ma véletlenül megharaptam a kis ujját, beszéltem ő meg persze belenyúlt a számba..ugyanilyen pocsékul éreztem magam tőle.
2013. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok,de nagyon rosszul érzem magam. Nagyon megijedtem.. Jobban kellett voln
2013. ápr. 25. 21:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Jobban kellett volna figydj
2013. ápr. 25. 21:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Írni se tudok. Még mindig zaklatott vagyok. Nem élném túl,ha baja lenne..
2013. ápr. 25. 21:15
 8/12 anonim válasza:
100%

Kedves! Tegyen úgy, mint a pici, és aludjon! Ha baja lenne - dehát a leírtak alapján mi lehetne? -, akkor például nem aludna békésen.

Nem tudom van-e olyan pici, akivel ne fordult volna elő ilyen.

Ha vannak többgyerekes ismerősei, rokonai - még nincs olyan késő: hívja fel őket, nekik talán könnyebben fog hinni, mint itt, idegeneknek.

És mindenképp nyugodjon meg, nehogy véletlenül például leejtse a picit és tényleg legyen valami baja!

2013. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást,utolsó. Kicsit már megnyugodtam,de még mindig büntudatom van. Annyira próbálok rá vigyázni,hogy semmi baja ne essen. Persze tudom,hogy bármikor előfordulhat bármi,csak az ember úgy áll hozzá,hogy vele úgyse történik meg,de aztán mégis. Nem ejteném le soha,arra mindig vigyázok,de már az ágyában alszik. Nem tudom fog-e változni ez az érzés,amit akkor érzek,ha van vele valami. Volt már beteg,kórházban voltunk tüdőgyulladással,és annyira megviselt,hogy beteg. Olyan pici még.
2013. ápr. 25. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi baja nem lesz! Megkockáztatom azt is, hogy csak azért kezdett el sìrni, mert érezte, hogy Te megijedtél. Az én féléves lányom a múlt héten folytotta magát majdnem a vízbe! Hasaltattam a nagykádban, mert szeret "úszkálni" ő meg egyszer csak előre belefejelt a vízbe, jó nagyott szipuzott belőle közben. Köhögött egy percig, de utána mintha mi se történt volna, játszott tovább!:-) Tudom, hogy picik még, de lesznek ennél cifrább dolgok is, úgyhogy készüljünk!:-)
2013. ápr. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!