Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel 8...

Hogyan öltöztessem fel 8 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól csinálom, a mostani időjárásnak megfelelően. Adjak rá vékony sapit? kint mi legyen rajta? Lehet rövid ujjú? mondanátok tippeket későbbre is, amikor már azért igazán nyár lesz, mit szoktak a babákra adni?

2013. ápr. 26. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hós. Tegnap délután mentünk ki és rövid nadrág, rövid ujjú body és zokni volt rajta. Aztán, ha mégmelegebb lesz, akkor napozót fogok ráadni vagy ujjatlan bodyt.

Nyáron adhatsz a kislányodra ruhát, rövidnadrágot, trikót, ujjatlan bodyt, rövid ujjú pólót, szoknyát.

És valami vászon sapka, ami szellőzik és nem izzad bele a feje, nehogy napszúrást kapjon.

2013. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 9 hónapos. Tegnap udvaron így volt, cicanaci meg rövidujju póló és zokni, azért van rajta hosszú vékony naci, mert mászik és a betonon meg a fűben szerintem jobb a hosszú, de amúgy elég lenne a rövid. Nyáron én napozot vagy ruhacskat adok majd rá! Kalap is van rajta, amíg le nem szedi!:)

2013. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!