Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsvétkor keresztelik akkor...

Húsvétkor keresztelik akkor már 6 hós kislányomat. Mibe öltöztessem? Még olyankor elég hideg lesz szerintem és különben is mibe illik? Mindenképpen fehérbe?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
a fiamnak tavaj máj 1 én volt a keresztelője.mivel idén már majdnem májusba van húsvét igy leírom miben volt.igaz akkor Ő 8 hónapos volt már.nem muszáj fehérbe öltöztetni,de a keresztszüleitől fehéret kapott.vettek neki egy pamut(vastag)ujjatlan rugdalózót,aminek nem volt lábfeje.volt hozzá egy kabátka,meg egy sapka,kocsicipő.nagyon édes volt.az egész tiszta fehér volt,meg volt az elejére hímezve egy fehér maci.alá adtam egy hosszú ujjú bady-t,meg egy fehér pulcsit és arra adtam a kabátkáját az együttesnek.alúlra adtam egy harisnyát meg a rugi volt.már nem emlékszem h adtam e rá még alá plusz nadrágot.de majd pontosan hogy hány réteg ruhát adsz rá akkor tudod meg.sajnos elég szeszéjes olyantályt az idő,ugy hogy érdemes rétegesen öltöztetni és plusz ruhával készülni,mert ha kell lehet le illetve feladni rá még ruhát.
2011. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és persze a cipő rendes cipő volt,mert ő akkor már felált.meg persze adtam rá sapit.mikor vége lett a keresztelőnek és hazaértünk átöltöztettem sima utca i ruhába,ne legyen csupa kosz a fehér ruha.nálunk volt egy kis ünnepség utána
2011. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!