Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lánynevek tetszenek...

Milyen lánynevek tetszenek nektek? A fiúnév az annyira egyértelmű volt mindig számomra, de a lány! Annyi szép név van.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Orsolya, Vanda, Szilvia, Alíz vagy Liza
2013. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nálunk még szégyenlősködik a pocaklakó, így nem tudjuk, hogy fiú avagy lány nevet válasszunk, így mindegyikből írtunk egy listát. Egyeztettünk, és ami megmaradt, az a Hanna és a Csenge. :)
2013. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Izabella, Emma, Emília, Patrícia.
2013. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lánynévvel volt semmi gond, mert ahogy mondod, annyi szép név volt. Ès nagyon örültünk, hogy nem fiunk lett egyik sem, mert fiu nevekböl soha nem találtunk olyat ami annyira tetszett volna.


Lányaim Emma, Gréta.

De tetszik a Kata(vagy katalin), Szofia, Szelína, Dóra, Dorottya, Eszter, Jázmin, és még tudnám írni kb estig melyik tetszik.

2013. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nála is a listán volt még a Hanna és a Csenge mellett az Emma is. A Szófia nagyon nagyon tetszik, de hatalmas szívfájdalmamra a férjem vezetékneve ás-ra végződik, így nem olyan szép a hangzása. :( :( :(
2013. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, de pont mivel annyi szép név van, mindig megtetszik egy újabb és elbizonytalanodom. A fiúnévvel nem volt ilyen gond, mert ott csak pár név tetszik és a párommal teljesen megegyezik az ízlésünk. De lánynév terén meg kicsit sem.
2013. ápr. 26. 12:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok! A fiú nevek terén könnyű volt a választás, mert kevés, nagyon kevés olyan név van, ami mindkettőnknek tetszik. 2 van terítéken! Viszont lánynévből annyi csodaszép van, hogy nehéz dűlőre jutni. 5-ös.
2013. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Réka,Noémi,Petra nevek tetszenek. Az első gyerekem Laura Lilla. Az ő nevébe elsőre beleszerettem, sajnos most még nem vagyok így egyik névvel sem,pedig már annyiszor átlapoztam a névkönyvet!!
2013. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Emma,Lia,Emília,Alíz,Dóra,Petra
2013. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Olvassátok végig a lánynevek listáját! Itt mindenkinek a maga ízlése lesz! A ti babátok, nektek kell érezni, h mi illene hozzá! Én is fiúra számítottam, és mikor megtudtuk, h lányunk lesz, elég nehéz volt a döntés, de mi is végigolvastuk a listát és megtaláltuk a nekünk tetszőt! :)

Egyébként az én kedvenc neveim a : Viktória, Szofia, Csinszka, Olimpia, Léna, Mila, Molli, Léda.

2013. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!