Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a Sinlac pontosan?...

Mi az a Sinlac pontosan? Tápszer? Ti hogyan használjátok?

Figyelt kérdés

Ez is beleszámít a napi tejadagba? Simán adjátok vagy még milyen módon? ma simán adtam 6.5 hós babának először kapott ilyet, ízlett neki.

Mellette még adnom kell tápszert is? Az mindegy hogy milyen?


2013. ápr. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy tápszer, olyan, mint a tejpép, csak allergének nélkül. Anyatejes babáknak is adják lefekvés előtt (kanállal), hogy ne ébredjenek annyit.

Ez kiváltja az étkezést, amelyiknél adod.

2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom csak ezt eszi, tápszerként hígan és papiként sűrűn! Nekünk azt mondta a doki nem kell mellé másik tápszer! Miért eszi babád?
2013. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a az uzsi. :) Én két kanál sinlachoz keverek valamilyen gyümölcspépet,felhigitom egy kis vízzel és utána jóízűen benyammogja az 5 és fél hónapos kisfiam.Így imádja.De a sinlac jó magában valamint főzelékek sűrítéséhez is. :)
2013. ápr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármibe keverheted, sóshoz, édeshez, vagyis nyilván a nem fűszeres babakajához, zöldséghez, gyümölcshoz, hidegen, melegen is oldódik, receptek vannak, hogy még sütni is lehet vele, de azt nem próbáltam.

Rá van írva, hogy kizárólagos táplálásra nem alkalmas, egyébként nem értem, miért nem, de ha szopizik is, akkor nem kell tápszer, elég ez. Karob alapból van benne, de én pluszban tettem is hozzá, kellemes ízt ad neki, és sok hasznos ásványi anyag van benne.

Amúgy a sinlacban is sok vitamin és ásványi anyag van, főleg sok vas. A tápszernél, tejpépnél mindenképpen jobb, tejmentes, szójamentes, gluténmentes. Kicsit drága, de felírják receptre, van, ahol csak 1 éves korig. Én mindenbe tettem, 2 hét alatt fogyott el egy doboznyi 6 hónapostól 1 éves koráig.

2013. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!