Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac helyett mit adhatok a...

Sinlac helyett mit adhatok a babámnak ami nem túl drága és vény nélkül is kapható?

Figyelt kérdés

9 hós.

Pl. a Milumil vaníliás tejberizspép is jó helyette? Bár az cukros, olyat nem szívesen adok!


2013. ápr. 26. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az aukciós oldalakon szoktam venni,mert nem írják már fel a sinlacot,viszont a többi pép túl drága,és kevès van bennük...1000 ft. körūlveszem...
2013. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi,mobilról írok
2013. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit, 3 éves korig felirják. kb 600 Ft egy doboz.
2013. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barna rizsből főzött házi rizstej:

daráld meg kávédarálóban, kb 1 darálónyit 1 liter hideg vízzel keverj össze, kezd el főzni, puding szerű pép lesz, ha csomós turmixold össze, vagy botmixerrel, aztán én le szoktam szűrni, bele egy befőttes üvegbe, hűtőben 2-3 napig eláll. Kis adagot melegítek belőle, csőrös pohárból issza.

Így semmi íze nincs, tehetsz bele karobot,a sinlacban is van, attól jobb íze lesz, és van benne sok hasznos ásványi anyag is. Plusz vannak babavitaminok, azt is tehetsz bele, van olyan, ami 4 hónapos kortól adható, robokid, vagy a marslakócska 1 éves kortól, bár én azt is adtam már 8 hónaposnak.

A tejberizspép tényleg cukros, és tejese tápszer is van benne.

2013. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!